AOC jaunie superātrie un augstu novērtētie AGON 3 ieliektie spēļu displeji drīz nonāks veikalu plauktos!

Displeju ražotājs AOC ir lepns paziņot par trešās AGON paaudzes ieliekto AG273QCG (Nvidia G-SYNC) un AG273QCX (AMD FreeSync 2 HDR) monitoru ienākšanu. AOC atjaunotā un pārveidotā Premium klases spēļu monitoru sērija ir pieejama no 2019. gada janvāra. AGON 3 modeļi, kas konstruēti aizrautīgiem spēlētājiem, ir aprīkoti arī ar agrāko AGON displeju funkcijām, piemēram, atsvaidzes intensitāti līdz 165 Hz, augstu reakcijas laiku – 1 ms, un ietver jaunākās tehnoloģijas, piemēram, AMD FreeSync 2 HDR un atjaunotu stilīgu dizainu, kas AG273QCG gadījumā ir palīdzējis kļūt par “Red Dot Design Award 2018” uzvarētāju. Pateicoties ļoti augstai atsvaidzes intensitātei – 165 Hz (AG273QCG) un 144 Hz (AG273QCX), ļoti ātram reakcijas laikam un mainīgām atsvaidzes ātruma tehnoloģijām, abi monitori ir piemēroti spēlēm ar ātru tempu.

AOC AG273QCG – “Red Dot Design Award 2018” ieguvējs: 1800R liekums, 165 Hz atsvaidzes intensitāte, 1 ms reakcijas laiks

AOC AG273QCG – “Red Dot Design Award 2018” ieguvējs: 1800R liekums, 165 Hz atsvaidzes intensitāte, 1 ms reakcijas laiks

Konkurētspējīgi monitori konkurētspējīgiem spēlētājiem

2016.gadā AOC iepazīstināja ar savu Premium spēļu monitoru sēriju AGON (sengrieķu valodā: konkurence, sadursme, antagonisms). Pirmās paaudzes AGON monitori, piemēram, AG271QX, kļuva par uzvarētāju uzreiz, savukārt 240 Hz AG251FZ ir kļuvis par galveno elementu eSports komandām un turnīriem. Otrās paaudzes AGON monitori paplašina sēriju ar īpaši platiem un liektiem displejiem dažādos izmēros (27”-35”), piemēram, AG352UCG. Tagad trešās paaudzes – AGON 3 – monitori ir klāt ar iespaidīgām specifikācijām, acij tīkamu dizainu un vēl vairāk orientēti uz spēļu iespējām nekā jebkad agrāk!

Specifikācija

27” (68,6 cm) AG273QCG ir aprīkots ar ieliektu (1800R) TN paneli un QHD izšķirtspēju (2560×1440), tas atbalsta Nvidia G-SYNC un satriecošu augstāku atsvaidzes frekvenci 165 Hz un 1 ms reakcijas laiku. Nvidia GPU lietotāji varētu ļaut G-SYNC novērst pārrāvumus un raustīšanos, kā arī saskaņot monitora atsvaidzes intensitāti ar GPU kadru ātrumu. Lielais 400 nitu spilgtums nodrošina monitora lietošanu pat spilgti apgaismotā telpā. Divi iebūvētie 2 W skaļruņi ar DTS papildina visu audiovizuālo paketi.

AOC AG273QCX: 1800R liekums, 144 Hz atsvaidzes intensitāte, 1 ms reakcijas laiks, HDR, FreeSync2

AOC AG273QCX: 1800R liekums, 144 Hz atsvaidzes intensitāte, 1 ms reakcijas laiks, HDR, FreeSync2

Turpretī 27” (68,6 cm) HDR (High Dynamic Range) monitors AG273QCX ir aprīkots ar līdzīgi liektu (1800R) VA paneli ar QHD izšķirtspēju ar atsvaidzes frekvenci 144 Hz. Pateicoties lielajam 400 nitu spilgtumam, displejs atbalsta HDR standarta VESA displeju HDR 400. Papildinot HDR, tas arī piedāvā AMD FreeSync 2 HDR, lai mazinātu HDR signāla kartēšanas izraisīto ieejas nobīdi, un ierobežotu zemu kadru ātruma kompensāciju (LFC), kā arī, lai atbrīvotos no pārrāvumiem un raustīšanās. VA paneļa 3000: 1 statiskā kontrasta attiecība un 90% DCI-P3 diapazona pārklājums vizuāli atdzīvina tumši melnās un dinamiskās krāsas, vienlaikus piedāvājot plašu skatīšanās leņķi 178°/178°. Augsta reakcija ir garantēta ar 1 ms reakcijas laiku, kas tiek panākts ar stroboskopa tehnoloģiju. Arī 2 x 5W skaļruņi AG273QCX ir saderīgi ar DTS.

Konstrukcija

Abi monitori tagad ir aprīkoti ar nemanāmu malu dizaina paneli trīs malās, kas nodrošina nevainojamus vairāku monitoru savienojumus. Tie ir arī ļoti ergonomiski, piedāvājot 110 mm augstuma regulēšanu papildus grozīšanas un sagāšanas opcijas. Papildus panelim AGON Game Lights, kas ir īpaši pielāgojama ar vairāk nekā 100 000 krāsām, AGON nodrošina jaunāko RGB paleti! AGON Game Lights var arī pielāgot, lai mainītu atbilstoši spēles vajadzībām. Sarkanais, stilīgais AG273QCG stūra stends un AG273QCX sudraba statīvs stingri novietojas uz galda, neaizņemot daudz vietas. 1800R liekums abos displejos palielina iegrimšanu spēlē un sniedz ērtu vizuālo baudu, apskatot saturu no vienas malas līdz otrai. Pazīstamais noņemamais austiņu turētājs no agrākiem AGON monitoriem ir pārveidots un dubultots, nodrošinot to pa vienam katrā pusē. Vienkāršai uzstādīšanai un izjaukšanai (turnīri, LAN ballītes u.t.t.) statīvu var montēt ar vienu klikšķi bez skrūvēm, un nešanas rokturis ļauj to viegli transportēt. AG273QCX pārveidotā, gludā tālvadības pults ar vadu, AOC Game Pad, ļauj arī viegli pielāgot dažādus OSD iestatījumus.

AGON Game Lights: atveriet RGB paleti uz AGON displejiem!

AGON Game Lights: atveriet RGB paleti uz AGON displejiem!

Funkcijas

Papildus milzīgajam iepriekš uzskaitīto funkciju klāstam, abiem monitoriem ir

  • AOC Game Color, kur lietotāji var pielāgot krāsu piesātinājumu, lai iegūtu labāku pelēkās krāsas līmeni un attēla detaļas,
  • AOC Game Modes, ar īpašiem uzlabojumiem, kas paredzēti dažādiem spēļu žanriem un 3 lietotāju pielāgojamiem profiliem,
  • AOC Shadow Control, lai pielāgotu ēnu līmeņus, lai labāk redzētu tumšās zonas, neietekmējot pārējo ekrānu,
  • AOC Dial Point, mērķa indikators ekrāna centrā, palīdzot lietotājiem precīzi nomērķēt šaušanas spēlēs,
  • FPS Frame Counter, pārklājums, kas parāda pašreizējo kadru skaitu sekundē,
  • Flicker Free tehnoloģija, lai samazinātu acu diskomfortu un nogurumu pagarinātās spēļu sesijās,
  • un jauna, atjaunināta OSD ar svaigu, modernu izskatu un pievienota programmatūra OSD (G-Menu), lai varētu vēl vairāk pielāgot.

Šie divi AGON 3 displeji tika izsludināti, pārbaudīti un augstu novērtēti presē gamescom 2018 laikā, un tagad tie būs pieejami virtuālajos un fiziskajos veikalu plauktos, lai spēlētāji tos varētu izbaudīt.

Paredzams, ka AOC AG273QCX un AG273QCG būs pieejami 2019. gada janvārī ar MSRP attiecīgi 699un 799 eiro apmērā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt