ASUS ROG atklāj virkni jaunu produktu spēļu entuziastiem

Janvāra sākumā CES 2022  ietvaros  ASUS Gamers Republic of Gamers (ROG) paziņoja par virkni jauniem spēļu produktiem. ROG ir lepns būt tehnoloģiju priekšplānā un atkal ieviest aizraujošus jaunus produktus laikmetam, kur spēļu spēlēšana vairs nav tikai hobijs.

CES ietvaros ASUS ROG atklāja diezgan daudz ierīces, uzlaboja jau esošās, kā arī papildināja ROG Archer sērijas somu klāstu.

ROG Strix SCAR un Strix G

Jaunais ROG Strix Scar ir veidots sadarbojoties ar e-sporta entuziastiem. Jaudīgo ierīci darbina augstākās klases komponenti, Windows 11 Pro, augstas atsvaidzes frekvences displejs un ROG Intelligent Cooling ™ . ROG Strix Scar ir aprīkots ar 12. paaudzes Intel Core ™ i 9-12900H procesoru un NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti laptop GPU 150 W ar Dynamic Boost, kas spēs nodrošināt  plūstošu spēles gaitu pat visprasīgākajām spēlēm.

ROG Strix Scar ir pieejams 15 collu un 17 collu versijās, 15 collu versija piedāvā trīs IPS-level displeju izvēles: QHD 240 Hz, Full HD 300 Hz vai QHD 165 Hz. 17 collu versija piedāvā QHD 240 Hz vai Full HD 360 Hz. Visi ROG Strix Scar modeļi atbalsta Dolby Vision ® HDR pilna spektra vizuālos attēlus un kopā ar Adaptive-Sync nodrošina satriecošu attēla kvalitāti. 3 ms ilgais reakcijas laiks nodrošina skaidru kustību, lai spēlētāji varētu pieņemt ātrus un precīzus lēmumus.

ROG Strix Scar lielais skārienpaliktnis nodrošina precīzu kontroli pār kustībām, neizmantojot tradicionālo peli.

Gan ROG Strix G15, gan G17 darbojas ar AMD Ryzen ™ 9 6900HX procesoru un NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti laptop GPU 150 W ar Dynamic Boost. G15 piedāvā Full HD 300 Hz un QHD 165 Hz displeja iespējas, savukārt G17 piedāvā Full HD 360 Hz un QHD 240 Hz. Visi Strix G modeļi atbalsta Dolby Vision. Visiem displejiem ir 3 ms atbildes laiks un Adaptive-Sync. Strix G būs pieejams Eclipse Gray, kā arī divās neona krāsās – Volt Green un Electro Punk, kas izcelsies no pūļa.

Visi Strix modeļi ir aprīkoti ar četriem skaļruņiem un Dolby Atmos® telpisko skaņu. Divvirzienu mākslīgā intelekta Noise Cancelation izfiltrē fona troksni gan ienākošajiem, gan izejošajiem zvaniem, tādējādi ikviena balss tiek atskaņota skaļi un skaidri.

Papildus tam Strix modeļiem ir 90 Wh akumulators, kā arī 100 W USB Type-C® uzlāde. Protams, datori tikuši arī pie WiFi 6 E.

ROG Zephyrus G14, G15, un M16

Arī jaunais ROG Zephyrus G14 ir jaudīgs sabiedrotais spēlēm. G14 ir iekļauta Windows 11 operētājsistēma, AMD Ryzen 9 Series procesors un AMD Radeon RX 6000S Series mobile GPUROG Intelligent Cooling ar šķidro metālu un pielāgotu tvaika kameru nodrošina lielisku un stabilu veiktspēju, bet DDR5 RAM un 1 TB PCIe SSD nodrošina iespēju efektīvi uz datora veikt dažādus darbus vienlaicīgi.

G14 klēpjdators pieejams Eclipse Gray vai Moonlight White krāsā, un tam ir Prismatic logotipa nosaukuma plāksnīte ar hologrāfisku, atstarojošu toni, kas noteikti liks atskatīties.

G14 ir arī viens no pirmajiem ROG klēpjdatoriem, kas parāda ROG jauno Nebula displeju, kas piedāvā 120 Hz QHD ar 500 nitu spilgtumu, 100% DCI-P3 krāsu gammas pārklājumu un 3 ms reakcijas laiku ar Dolby Vision, Adaptive-Sync un Pantone® validāciju, lai iegūtu satriecošu, precīzu pieredzi.

Dolby Atmos, 3D mikrofons ar divvirzienu mākslīgā intelekta Noise Cancelation, un visātrāko WiFi 6E  šo klēpjdatoru padarīs par lielisku sabiedroto ikvienam spēļu entuziastam. Arī ROG Zephyrus G15 un M16 ir atsvaidzināti ar jaunāko aparatūru no AMD un NVIDIA, DDR5 RAM un WiFi 6E.

ROG Zephyrus Duo 16

2022. gada ROG Zephyrus Duo 16 ar diviem displejiem sasniedz jaunus augstumus. ROG ScreenPad Plus™ pievieno sekundāro ekrānu papildu produktivitātei. Izmantojot jauno četrvirzienu eņģi, kad dators tiek atvērts, tiek pacelts ScreenPad Plus ekrāns, kas pietuvojas tuvāk galvenajam ekrānam. Salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, jaunā tehnoloģija aizver spraugu, kas līdz šim bijusi starp abiem displejiem, ļaujot tiem vienam otru lieliski papildināt.

Šo Windows 11 ierīci darbina AMD Ryzen 9 6980HX procesors un NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti laptop GPU 165 W. Modernizēts Liquid Metal Conductonaut Extreme par 15 ° C samazina CPU temperatūru salīdzinājumā ar tradicionālajiem termostatiem. AAS Plus 2.0 gaisa ieplūde, ko rada paaugstinātais sekundārais ekrāns, rada par 30% lielāku gaisa plūsmu virs ventilatoriem, ļaujot šiem augstākās pakāpes komponentiem atrasties vēsākā vidē, kas uzlabo visai prasīgu spēļu veiktspēju.

Zephyrus Duo papildināts arī ar ROG Nebula HDR, kurā ir visi ROG standarta Nebula Display parametri. Šim QHD, 16:10 panelim ir 165 Hz atsvaidzināšanas frekvence, un tas ir VESA DisplayHDR ™ 1000 ir sertificēts ar 100 000: 1 kontrasta attiecību. Šai jaudīgajai ierīcei ir arī ROG NumberPad tehnoloģija, tastatūra ar RGB gaismām, seši skaļruņi ar Dual Force-Cancellling Woofers, Dolby Atmos, Hi-Res audio un divvirzienu mākslīgā inetelekta Noise Cancelation.

ROG Flow Z13, X13, un XG Mobile

Ar Windows 11, līdz pat 14 kodolu Intel Core i 9-12900H, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti laptop GPU un 5200 MHz LPDDR5 atmiņu, ROG Flow Z13 būs lielisks sabiedrotais ikvienam spēļu entuziastam. Šie parametri tiek papildināti arī ar 1 TB PCIe SSD krātuvi, MUX slēdzi, īpašu dzesēšanu un ātru uzlādi ar USB C tipa kabeli.

Flow Z13 pieejams divās displeja opcijās: 4K 60 Hz displejs ar 85% DCI-P3 pārklājumu vai Full HD 120 Hz ekrāns ar 100% sRGB pārklājumu. Abi displeji ir 16:10 ar Corning ® Gorilla ® stikla aizsardzību, Adaptive Sync un Pantone validāciju precīzām krāsām. Abos Flow Z13 modeļos ir iekļauts arī Dolby Vision, kas palīdzēs iegūt neticamu attēla kvalitāti.

Z13 var izmantot vairākos veidos — ar peli un komplektācijā iekļauto tastatūtu vai arī ar skārienjutīgo ekrānu. Tā kā planšetdatora  visi jaudīgie komponenti izvietoti aiz ekrāna, nevis zem tastatūras, ROG Intelligent Cooling risinājums iegūst pietiekami daudz gaisa, lai nodrošinātu augstu veiktspēju.

ROG ir atjauninājis arī Flow X13 ar jaunāko AMD Ryzen 9 6000 sērijas CPU un NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti laptop GPU.

Z13 un X13 ir savietojami ar XG Mobile. Tie var pieslēgties 2021 XG Mobile ar NVIDIA GeForce RTX 3080, vai šā gada jaunajam papildinājumam XG Mobile saimē, kurā ietilpst AMD Radeon RX 6850M XT GPU. Izmantojot papildu USB portus, DisplayPort un HDMI, kā arī Ethernet, XG Mobile ir gatavs jebkam.

Stacionārais ROG Strix GT15 spēļu dators

Arī ROG Strix GT15, izmantojot jaunāko Intel un NVIDIA aparatūru, ir ticis atjaunināts. GT15 nu ir pieejams vairākās konfigurācijās ar līdz pat Intel Core i 7-12700KFNVIDIA GeForce RTX 3080 un 64 GB DDR4-3200 RAM. Iebūvēts rokturis un austiņu āķis nodrošina ērtu datora pārvietošanu.

ROG Archer sērijas somas

Klēpjdatori ir radīti, lai tos pārnēsātu, tāpēc arī ROG ir ieviesis jaunus aksesuārus Archer somu un mugursomu sērijā. Archer Messenger 14 soma ir veidota, lai pārvadātu būtiskas elektronikas preces, un tajā ir daudz mazu kabatu ROG viedtālrunim, lādētājam un citiem piederumiem, kā arī pietiekami daudz vietas līdz pat 14 collu klēpjdatoram. Archer Backpack 15,6 mugursomā iespējams ievietot visai dienai nepieciešamo, bet  Archer Backpack 15,6 mugursoma piedāvā dažādus nodalījumus, kuriem var brīvi mainīt izmērus, lai ievietotu kameru, lēcas un citu fotografēšanas aksesuārus vai arī klēpjdatoru un citas ierīces. Archer Weekender 17 soma ietver papildu polsterējumu tālākiem ceļojumiem, kā arī tajā atradīsiet ūdens un traipu necaurlaidīgu kabatu apģērbiem, kā arī papildus kabatu, kas palīdzēs priekšmetus (vai pusdienas) uzturēt siltas līdz pat 6 stundām. Visas Archer mugursomas ir veidotas no viegla, izturīga un ūdens atgrūstoša materiāla.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt