Asus ROG (GL504G) Strix Scar II apskats

Sveiks, patērētāj!

Sadarbībā ar Notepad.lv piedāvāju otro video par Asus ROG Strix Scar II gaming laptopu. Videoapskatu vari noskatīties ieliktajā video un, protams, pierakstīties Konsumer kanālam. Rakstā varēsi izlasīt vēl dažas, apskatā secinātās, lietas.

Korpuss – Kamuflāžas dizaina klaviatūras daļa man nepatika. Cik glīti, manuprāt, dators izskatās no ārpuses, tik neglīti atverot vāku. Manā prātā kaut kā neiet kopā šis “smalkais” asfalta krāsas alumīnijs un kamuflāžas/karbona imitācijas iekšējā apdare. Galīgi nešķiet augsvērtīgi.

Programmatūra – Bez standarta programmam un MS Office, gandrīz visi spēlēm paredzētie datori nāk vēl ar papildus programmām, kuras dod iespēju datora īpašniekam iestatīt dažādas papildus lietas. Video minētā klaviatūras, un logo krāsas nomaiņa ir tikai viena no lietām. Papildus galvenajā aplikācijā (kuru var atvērt vienārši uz klaviatūras nospiežot ROG taustiņu) var iestatīt vēl dažādas lietas. Gan spēlēs izmantojamas papildus lietas gan datora veiktspējai. Kā piemērus var minēt ventilatoru darbības līmeņu iestatījumus no klusāka līdz vairāk jaudas (lasi – labāka dzesēšana)

Porti – Bez jau video minētajiem portiem, vēl ir arī mDP, jeb mini Displeja Ports, kurš ļauj pieslēgt laptopu pie ārējā monitora. Bet ja nu vienīgi Tev nav liels Gaming monitors, kurš ir 144Hz un ar 3ms response time, diezin vai vēlēsies pieslēgt laptopu pie parasta monitora. SD karšu lasītāja ātrums ir ~80 MB/s. Tas nav tik ātrs, kā Gigabyte Aero 15 (kurš ir 2-3 reizes ātrāks), bet pietiekami ātrs ikdienas lietošanai.

Skaņa – Video gan neminēju, bet skaņa šim datoram ir lieliska. Es pat uzdrošinātos teikt, ka spēles varētu arī spēlēt bez austiņām. Tiešām detalizēta un skaidra. Basi ir tik labi, ka varētu šķist, ka iekšā ir iebūvēts neliels subvūferis, bet atjaucot izrādījās, ka nekā. Bez. Tas tikai piedeva papildus plusu respektablajai skaņai. Basiem skaņa ir ~100 – 300 Hz diapazonā un kopējais skaļums ir ~80dB. Principā skaņu varētu raksturot kā lineāru.

Skaņas izolācijas un dzesēšana – Kā video varēja dzirdēt, tad zem slodzes ventilatori ir dzirdami. Bet tas šādiem laptopiem ir piedodams, zinot, ka tiem ir, jāspēj dzesēt, pietiekami jaudīgus dzelžus. Ventilatoru skaļums nebija skaļāks par teju 60Db nevienā brīdī. Dzesēšana šoreiz ir novirzīta nost no FPS spēlētāju biežāk izmantotajām vietām.

Pilna noslodze, augšas skatsPilna noslodze, apakšas skats

Verdikts – Kopumā ir sācies jauns trends. Plāni, jaudīgi gaming laptopi ar šaurāk ekrāna malām. To var novērot gan pie Gigabyte Aero 15, gan Razer Blade 15. Tagad ar šo ir parādījies vēl viens kandidāts šajā, dārgā gala segmentā.

Plusi:

+ Izcils 144Hz ekrāns

+ NVMe-SSD disks

+ Laba portu izvēle

+ Ātrs Wifi adapteris

+ Laba skaņa

+ Laba papildus programmatūra datora darbības nianšu iestatīšanai

+ Labi dzelži

+ Plānas ekrāna malas

+ Kopējais ārējais dizains

Mīnusi:

– Webkameras novietojums apakšā nav tas veiksmīgākais

– Klaviatūras Numpad un bultiņu novietojums

– Baterijas veiktspēja

– Paskaļš zem slodzes

– Nav Thunderbolt 3

– Nav Optimus vai G-Sync

Un kā allaž. Ja Tev patika apraksts un video, neaizmirsti: 1) Abonēt Konsumer kanālu 2) Pierakstīties Notepad.lv jaunumu saņemšanai e-pastā!

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt