Asus ROG GL504G Strix Scar II – Atpakošanas video

Zvans no Asus pārstāvjiem Latvijā. Jautāja, vai es vēlos apskatīt Asus spēlēm paredzētu datoru. Kāda runa! Uzreiz piekritu. Saņemot kasti biju pārsteigts un apmulsis par tās izmēriem un svaru. Nevarēju saprast, kas tad tur ir tāds iekšā, ka tā kaste ir tik liela un smaga.

Atverot kasti sapratu, ka ir materiāls vairākiem video un sākšu ar plašāk pazīstamo Unboxing, jeb Atpakošanas video. Visas video atpakotās lietas ir pieejamas jebkuram pircējam. To man apstiprināja gan Asus, gan painteresējoties pie Lattelecom.

Tas, ko Tu iegūsti iegādājoties šo konkrēto datoru, ir principā starta komplekts datorspēļu baudīšanai. Un uzsvars uz vārdu baudīšana, nevis vienkāršu spēlēšanu.

Sīkāk par kastes saturu vari uzzināt noskatoties video.

Atsevišķi lietu saraksts, kuras tu iegūsi vari atrast:

ASUS Cerberus Gaming austiņas: Labas austiņas spēlēšanai. Noteikti pluss ir tas, ka vari noņemt ērti mikrofonu un lietot ejot pa ielu. Noteikti mazināsi risku, ka garāmgājēji dīvaini skatīsies Tavā virzienā. Manuprāt, tas ir liels mīnuss spēlēm paredzētajām austiņām, ka tās ārpus savas mājas īsti negribās lietot dēļ to dizaina.

ASUS Strix Impact pele: Laba iesācēja spēļu pele. Precīza, pietiekami ērta. Jā, ir ar vadu, bet šajā cenu kategorijā ir grūti atrast labu, precīzu un atsaucīgu bezvadu peli, kura būtu ērta spēļu spēlēšanai.

ASUS ROG Strix Scar II (GL504g): Sīkāku apskatu gaidi nākamnedēļ, kad šis dators tiks apskatīts sīkāk.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt