Atklāj Baltijā lielāko Samsung veikalu

No 4. aprīļa apmeklētājiem pieejams jauns, vairāk nekā 174 m2 plašs Samsung veikals, kurā var apskatīt, izmēģināt un iegādāties Samsung viedtālruņus, planšetdatorus, valkājamās ierīces un to aksesuārus, kā arī televizorus. Jaunais Samsung veikals atrodas tirdzniecības centrā “Akropole”.

Jaunā Samsung veikala priekšrocība ir pilns serviss vienuviet, sākot ar konsultācijām līdz pat atbalstam pēc pirkuma izdarīšanas. Veikals iekārtots gan vizuāli pievilcīgi, gan ērti – mēs piedāvājam iespēju klientiem aplūkot un izmēģināt dažādas Samsung ierīces, sākot ar viedpulksteņiem un beidzot ar jaunākajiem televizoriem,” stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Ārpus šī veikala izvietota aptuveni 30 m2 liela atpūtas zona tirdzniecības centra apmeklētājiem. Tajā var izbaudīt 4D virtuālās realitātes pieredzi īpašos krēslos vai vienkārši atpūsties.

Savukārt 22 citos tirdzniecības centra “Akropole” veikalos izvietots rekordliels daudzums Samsung ekrānu – vairāk kā 300 ekrānu, un to kopējā platība ir aptuveni 2533 m2.

Atklāšanas svētku nedēļas nogalē – no 4. līdz 7. aprīlim – Samsung veikalā “Akropolē” dažādas ierīces varēs iegādāties ar atlaidēm līdz pat 20%. Samsung veikals atrodas tirdzniecības centra “Akropole” 1. stāvā.

* Atlaide neattiecas uz jaunākajiem Samsung Galaxy S10 sērijas viedtālruņiem.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt