Eksperti no visas pasaules Rīgā apspriedīs tendences un gaidāmās pārmaiņas elektronisko sakaru nozarē

2019. gada 25. un 26. jūnijā „Splendid Palace” Rīgā norisināsies konference „Konkurējošie kontinenti: ceļā uz izcilību elektronisko sakaru jomā”, ko rīko Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestāde (BEREC) sadarbībā ar Starptautisko sakaru institūtu (IIC). Visi telekomunikāciju un tehnoloģiju nozares pārstāvji, kam ir interese par to, kā šī nozare attīstīsies tuvākajos gados, ir aicināti piedalīties konferencē bez maksas.

Šis neatkarīgais forums pulcēs nozares ekspertus, uzņēmumu un bezpeļņas organizāciju pārstāvjus, kā arī valsts iestāžu un Eiropas Savienības institūciju vadītājus, lai apspriestu telesakaru nozares politikas veidošanas jautājumus. Kopumā tiek gaidīts aptuveni 300 viesu. Dalībnieki varēs apmainīties ar idejām gan diskusiju ietvaros, gan svinīgās pieņemšanas laikā pirmās konferences dienas noslēgumā.

Konferences laikā tiks apspriesta tirgu un procesu pārveidošanās, ko ietekmē jaunās tehnoloģijas, mākslīgais intelekts, lietu internets un blokķēdes; ar tehnoloģiju 5G saistītās gaidas un realitāte; atklātā interneta perspektīvas; platformu un lietotņu regulējums, kā arī citi aktuāli temati.

Runātāju vidū būs Latvijas satiksmes ministrs Tālis Linkaits, Starptautiskā sakaru institūta (IIC) prezidents Kriss Čapmens (Chris Chapman), uzņēmuma „Cisco Systems” valdību lietu vecākā vadītāja Keita Naimena (Cate Nymann), uzņēmuma „Huawei Technologies” stratēģijas un politikas vadītājs Dr. Hui Cao (Hui Cao), grupas „Vodafone UK” sabiedriskās politikas attīstības direktors Reinalds Krīgers (Reinald Krüger), uzņēmuma „Ericsson” viceprezidents Ulfs Pērsons (Ulf Pehrsson), Eiropas Investīciju bankas digitālās infrastruktūras nodaļas vadītājs Dr. Haralds Grūbers (Harald Gruber) , kā arī citi akadēmisko un komerciālo organizāciju un telesakaru nozares regulējošo institūciju pārstāvji no Nīderlandes, Kanādas, Beļģijas, Zviedrijas, Francijas, Apvienotās Karalistes, Īrijas un citām valstīm. Ar visu dalību apstiprinājušo runātāju sarakstu var iepazīties, noklikšķinot uz saites https://www.iicom.org/events/telecommunications-and-media-forum/item/speakers-19

Konferences darba valoda ir angļu. Prezentācijas būs pieejamas ierakstīšanai un citēšanai, taču diskusijas pēc tām tiks rīkotas saskaņā ar Chatham House noteikumiem, lai nodrošinātu maksimālu spriedumu brīvību.

Dalība konferencē ir bez maksas. Ir obligāta reģistrēšanās, izmantojot saiti https://www.iicom.org/events/telecommunications-and-media-forum/item/tmf-riga-2019-registration

Reģistrācija tiks slēgta 18. jūnijā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc rīkotāji aicina neatlikt dalības pieteikuma iesniegšanu.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt