ES novērtē Huawei kā pasaulē otro lielāko ieguldītāju pētniecībā un izstrādē

2021. gada ES rūpnieciskās pētniecības un izstrādes ieguldījumu rezultātu pārskatā uzņēmums Huawei ierindots otrajā vietā. Tas nozīmē pakāpšanos par vietu augstāk salīdzinājumā ar pagājušo gadu, kad 2020. gada ES rūpnieciskās pētniecības un izstrādes ieguldījumu rezultātu pārskatā Huawei ieņēma 3. vietu.

2021. gada ES rūpnieciskās pētniecības un izstrādes ieguldījumu rezultātu pārskats ir Eiropas Komisijas publikācija. Tajā tiek vērtēts ieguldījumu līmenis pētniecībā, ko nodrošina 2500 uzņēmumu visā pasaulē un kas veido 90% no globālās uzņēmumu finansētās pētniecības un izstrādes. Pārskatu sagatavojis ES Kopīgais pētniecības centrs (JRC).

Huawei tagad ir novērtēts kā otrs lielākais privātā sektora ieguldītājs pētniecībā un izstrādē visā pasaulē. Eiropas Komisijas 2021. gada rūpnieciskās pētniecības un izstrādes ieguldījumu rezultātu pārskats tiek atzīts par vienu no autoritatīvākajiem globālajiem pētījumiem par privātā sektora ieguldījumiem pētniecībā un izstrādē. Starptautiskā sadarbība pētniecībā un zinātnē ir ļoti svarīga, jo tā garantē visnovatoriskāko produktu un pakalpojumu izstrādi,” pastāstīja Huawei galvenais pārstāvis ES institūcijās Tonijs Džins (Tony Jin).

Liela daļa Huawei veikto globālo pētījumu notiek Eiropā. 2000. gadā Huawei Zviedrijā izveidoja savu pirmo pētniecības centru. Šobrīd Huawei nodarbina vairāk nekā 2400 pētnieku 23 pētniecības centros visā Eiropā. Sadarbojoties ar vairāk nekā 150 Eiropas universitātēm, uzņēmums Huawei ir dziļi iesaistīts Eiropas IKT pētniecības ekosistēmā. Piedaloties šajā kopīgajā pētniecībā, Huawei palīdz Eiropai pielāgoties digitālajam laikmetam.

Huawei uzskata, ka starptautiskā sadarbība pētniecībā stiprina ES konkurētspēju un veicina klimata pārmaiņu mazināšanu, tādējādi stratēģiski atbalstot Eiropas zaļo kursu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt