Huawei izsludina pirmo Emoji dizainu konkursu

Tehnoloģiju uzņēmums Huawei izsludina savu pirmo emocijzīmju (emoji) dizaina konkursu, kurā var piedalīties dizaineri no visas pasaules un kura mērķis ir ieviest rūpīgi izstrādātus, radošus un oriģinālus emoji, ar ko iepriecināt gan savus ilggadējos, gan jaunos lietotājus.

Konkursa dizainus katrs no gribētājiem var iesniegt līdz šī gada 29. jūnijam. Dizaineri var apmeklēt Huawei kopienas oficiālo lapu, lai iesniegtu savus dizaina darbus: https://consumer.huawei.com/en/community/details/?topicId=9725. Dalībniekiem, kas nav dizaineri, balsošana un laimīgā izloze notiks no 1. līdz 7. jūlijam.

Dizaineri var piedalīties konkursā, iesniedzot astoņus vai vairāk emoji, kas iedvesmoti no Huawei produktu galvenajiem elementiem. Uzvarējušie dizaini tiks pievienoti kopienai un tos varēs izmantot Huawei lietotāji visā pasaulē. Uzvarētāji tāpat saņems lieliskas balvas, piemēram, viedtālruni Huawei P30 Pro, planšeti MediaPad M5 Lite, Huawei Watch GT viedpulksteni u.c.

Šī gada martā Huawei atklāja savu oficiālo kopienu, pasludinot to par vispasaules Huawei lietotāju pulcēšanās vietu. Šis ir pirmais šāda līmeņa profesionālais un radošais konkurss, ko organizē Huawei kopiena, un tas ir tikai sākums vēl lielākiem Huawei dizainu projektiem, kuros būs nepieciešams izstrādāt dizainus tādiem tālruņa sistēmas elementiem kā operētājsistēma, fona attēls, lietotnes ikona un EMUI tēma. Konkurss ir atvērts dizaineriem un lietotājiem visā pasaulē, tādējādi radot lielisku platformu dizaineru sadarbībai ar Huawei lietotājiem.

Uzsākot vairāku iedvesmojošu konkursu izstrādi, Huawei kopiena centīsies radīt dzīvīgu diskusiju vidi un ļaus lietotājiem pašiem veidot savu kopienu. Kopienā tiks novērtēti ne tikai unikāli darbi, bet tāpat norisināsies arī dažādas jautras aktivitātes.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt