Huawei laiž klajā 6G Wi-Fi pirmo rūteri pasaulē

Wi-Fi 6 ir sestās paaudzes bezvadu internets kā pamatā ir 5G tehnoloģija. Kā apgalvo Huawei inženieri, tam ir četras reizes lielāka tīkla caurlaidība, kas nodrošina tikpat reižu lielāku lietotāju skaitu salīdzinājumā ar piektās paaudzes tehnoloģiju.

Wi-Fi 6 birojos un sabiedriskās vietās visā pasaulē neatstās teritorijas bez pārklājuma, neapgrūtinot ar gaidīšanas laiku, un viesabonēšanas gadījumā netiks zaudētas datu paketes. Tālab jomās kā – digitālā izglītība, digitālā lidosta, dažādi finanšu pakalpojumi, viedā veselības aprūpe, viedā valdība un viedā ražošana – varēs ļauties pilnīgam bezvadu laikmetam.

Piemēram, kāda no Malaizijas universitātēm stāsta, ka jaunajam Wi-Fi 6 tīklam jau pievienotas studentu nometnes ēkas un sabiedriskās teritorijas, kas ietver laboratorijas, klases telpas, guļamtelpas, kā arī sporta un atpūtas objektus. Risinājuma ieviešanā tika izmantoti jaunie savienojumu kontrolieri un jaunākās paaudzes ierīču antenas, nodrošinot daudz stabilāku Wi-Fi pārklājumu un lietotāju piekļuves iespējas.

Ātrais bezvadu tīkls valsts un privātā sektora uzņēmumiem nodrošina jaunu vadības un ikdienas darbu veikšanas modeli gan sadarbībā, gan saziņā. Pašiem darbiniekiem ir iespēja strādāt produktīvāk, jo viņus vairs neierobežo dažādi kabeļi, turklāt – jebkurā vietā tiek nodrošināts kvalitatīvs savienojums.

Šādas datu caurlaides spējas ir neaizstājamas arī medicīnas nozarē, saglabājot nepārtrauktu informācijas plūsmu slimnīcu kompleksos, darba laikā nodrošinot video straumēšanu telekonferencēm un interneta pakalpojumus personālam un pacientiem.

Inženieri jau šogad prognozē pieckārtīgu bezvadu tīklu izvēršanas palielinājumu uzņēmumiem, nomainot veco tīkla aprīkojumu un pārvaldības risinājumus pret jauniem. Pie tam Wi-Fi 6 ieņem arī nozīmīgu lomu notiekošajā uzņēmumu digitālajā pārveidē. Tīkla iespējas ļauj uzņēmumiem samazināt izmaksas, uzlabot konkurētspēju un pāriet uz pilnīgu bezvadu laikmetu birojos, mājās un pat dažādās ražošanas līnijās.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt