Huawei laiž klajā jauno viedtālruni Pura 70 Pro

Ar jaunu garu, dizainu un dažādiem jauninājumiem papildinot Huawei P sērijas viedtālruņus, tehnoloģiju ražotājs laiž klajā Huawei Pura 70 Pro. Viedtālrunis ne tikai izceļas ar savu dizainu, bet arī ar lielo kameras sensoru un diafragmas atvērumu. Tas ļaus jebkuram iejusties fotogrāfa ādā, eksperimentējot ar attēlu uzņēmšanu visdažādākajos apstākļos. 

Dizains, kurā savijās zinātne ar estētiku

Tā kā tehnoloģijas ir kļuvušas par ikdienas dzīves sastāvdaļu, lietotāji vairāk nekā jebkad pievērš uzmanību arī produktu dizainam. Tomēr nereti ražotāji piedāvā līdzīgus dizainus, neļaujot vaļu inovācijām un radošumam. Līdz ar jaunā telefona modeļa laišanu klajā, tradicionālais ģeometriskais dizains viedtālruņa aizmugurējā panelī, kas tika izmantots iepriekšējos modeļos, ir pārtapis par uz priekšu vērstu simbolu, kas ir arī galvenais sērijas vizuālais elements. Ar modernām, minimālisma un elegantām ģeometriskām līnijām tas izceļ novatorisku estētiku.

Kamera, kas neatstās vienaldzīgus pat profesionāļus

Jo tuvāk realitātei ir pietuvināts tas, ko viedtālrunī redz, jo labāku fotogrāfiju kvalitāti var nodrošināt. Uz to tiecas arī Huawei Pura 70 Pro. “Jaunā viedtālruņa galvenā kamera ir aprīkota ar 1/1,3 collu sensoru, kā arī tajā ir iebūvēta industrijā lielākā diafragma – F1,4. Tas nozīmē, ka jebkurai bildei tiks piešķirts brīnišķīgs bokē efekts. Liels diafragmas atvērums nozīmē arī to, ka kamera ir spējīga uzņemt pietiekami daudz gaismas, lai nodrošinātu labu kvalitāti pat zema apgaismojuma apstākļos. Tāpat nereti nākas steidzīgi tvert mirkļus, kam talkā nāk uzlabotā fokusa precizitāte un paplašinātais pretdrebēšanas leņķis par 91%, nodrošinot skaidras detaļas pat ātros momentuzņēmumos,” stāsta produktu apmācības vadītājs Mikus Tillers.

Funkcija, ar kuru daudziem patiks eksperimentēt, ir Ultra Lighting Super Macro funkcija, kas ļauj lietotājiem fotografēt attēlus līdz pat 5 cm attālumā ar asu fokusu. Turklāt kamerā ir 35x tālummaiņas supermakro funkcija, kas ļauj fotografēt mikroskopiskas detaļas satriecošā skaidrībā. “Šī ir patiešām interesanta funkcija. Atliek tikai tuvu turēt kameru nelielam objektam, aktivizēt tālummaiņas funkciju un vērot, kā kamera spēj izcelt vissīkākās objekta detaļas. Piemēram, makrokamera spēj attēlot smalku skudras kontūru, kas karājas no ziedlapiņas, vai pat rūsas graudaino tekstūru uz metāla balsta,” norāda M. Tillers

Kompaktā ierīces dizainā jaudīgs akumulators

Kaut gan Huawei Pura 70 Pro korpusa biezums ir tikai 8,4 mm, tajā ir ievietota 5050 mAh ietilpīgs akumulators. Savukārt, izmantojot Huawei SuperCharge 100 W vadu, lietotājam vēl ātrāk ir iespēja uzlādēt viedtālruni. Turklāt, tehnoloģiju ražotājs ievieš arī nozarē vismodernāko uzlādes tehnoloģiju. Izmantojot ātrāko 80 W bezvadu uzlādi, vietālrunis spēj sasniegt 50% 15 minūtēs, kas ļauj lietotājam baudīt bezrūpīgu akumulatora lietošanu katru dienu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt