Eiropas lielvalstis izmantos Huawei tehnoloģijas 5G tīklu ieviešanā

Eiropas lielvalstis Vācija, Itālija un Francija oficiālos valdības paziņojumos paudusi nostāju par labu Huawei tehnoloģiju izmantošanai 5G tīklu attīstībā.

Aizvadītajā nedēļā notikušajās Eiropas lielvalstu tikšanās Vācija, Itālija un Francija paziņojušas par pierādījumu neesamību, kas varētu oficiāli pierādīt Huawei ierīču potenciālo nedrošību,
saistībā ar 5G tīklu izveidi.

Nacionālā drošība ir mūsu valsts prioritāte, tādēļ, ja tiktu saredzēti jebkāda veida riski nacionālajai drošībai, tiktu iedarbinātas attiecīgās instances. Šobrīd drošība netiek apdraudēta un bažām nav pamata,” paziņojumā presei pauda Itālijas varas iestāžu pārstāvis.

Savukārt, Vācijas kanclere Angela Merkele norādījusi, ka saistībā ar esošo situāciju, Huawei nepieciešams pierādīt savu ierīču drošību, lai arī publiski pieejami pierādījumi, kas liecinātu par Huawei ražoto ierīču potenciālo bīstamību, nav pieejami. Uzņēmums Huawei tāpat ir uzstādījis drošības laboratorijas Vācijā un Lielbritānijā, lai pierādītu, ka uzņēmums ir godprātīgs un viņu ražotās ierīces ir pilnībā drošas. Līdzīga vieda drošības centra izstrāde ir piedāvāta arī Polijā.

Tāpat arī aizvadītās nedēļas Francijas Senāta tikšanās laikā tika noraidīti grozījumi, kas paredzētu papildu pārbaužu nepieciešamību tehnoloģiju uzņēmuma Huawei ražotajām ierīcēm.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt