Iepazīsties ar Logitech G515 — nākamās paaudzes, zema profila tastatūra augstas veiktspējas spēlēm

Šodien „Logitech G“, „Logitech“ zīmols (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) un vadošais spēļu tehnoloģiju un aprīkojuma novators, paziņoja par G515 LIGHTSPEED TKL bezvadu spēļu tastatūru, tastatūra, kas piedāvā uzlabotas tehnoloģijas un augstas veiktspējas funkcijas zema profila, modernā dizainā.

Zema profila tastatūras nodrošina tīrāku, estētiskāki pievilcīgāku izskatu un sniedz augstas veiktspējas rakstīšanas pieredzi. G515 nodrošina efektīvāku un ērtāku rakstīšanas pieredzi, apvienojot zema profila slēdžus ar plānāku dizainu.

„Ar ikonisko G915 spēļu tastatūru „Logitech G“ sniedz pirmo šāda veida zema profila tastatūru, kas ir slavena ar savu izcilo kvalitāti, augstākā līmeņa veiktspēju un augstākās kvalitātes dizaina funkcijām. Ar G515 zema profila dizainu mēs paplašinājām robežas vēl tālāk,“ sacīija Arnolds Perets-Gentils (Arnaud Perret-Gentil), PC Gaming, „Logitech G“ vadītājs. „Ar G515 mēs saglabājām elegantu dizainu, iekļaujot arī mūsu jaunākās tehnoloģijas inovācijas, piemēram, LIGHTSPEED, LIGHTSYNC un KEYCONTROL, lai spēlētājiem sniegtu uzlabotu un augstas veiktspējas spēlēšanas tastatūras pieredzi.“

Tikai 22 mm augsts, G515 ir elegants un novērš nepieciešamību pēc plaukstas balsta, nodrošinot patīkamu spēlēšanas sesiju. G515 funkciju zemā profila slēdži, kas ieslēdzas ar minimālu distanci — tikai 1,3 mm — un kopējo brauciena distanci 3,2 mm, kas ir īsāks nekā tradicionālie slēdži. Tas ļauj spēlēm paātrināt darbības minūtes.

Papildus G515 ir izgatavots skaņu slāpējošs putu slānis, iepriekš ieeļļoti slēdži, integrēti stabilizatori un augstākās kvalitātes PBT tautiņu vāciņi, lai nodrošinātu optimālu komfortu; spēlētāji iegūs smalkāku sajūtu rakstot, ar mazāk skrāpējumiem, ar izsmalcinātāku skaņu.

G515 tastatūra arī nāk komplektā ar „Logitech G“ nesen paziņoto KEYCONTROL tehnoloģiju, piedāvājot spēlētājiem pielāgošanas iespējas, kas ir daudz plašākas nekā standarta tastatūrām. Katrs taustiņš var īstenot līdz 15 dažādām darbībām, ļaujot spēlētājiem personalizēt viņu tastatūru, izmantojot makro, audio signālus, apgaismojuma efektus un daudz ko citu. KEYCONTROL ietver slāņus un modifikatorus, piemēram, G SHIFT, kas palielina pielāgošanas iespējas ar visu taustiņu izkārtojumu, ko var pārslēgt, nospiežot pogu. Ar KEYCONTROL G515 iespējo vēl nebijušu personalizāciju, regulēšanu un vadības ierīces.

Papildus funkcijas G515 LIGHTSPEED TKL bezvadu zema profila spēlēšanas tastatūra ietver:

  • Ērta 2:1 LIGHTSPEED bezvadu savienošana: Spēlētāji var pieslēgties savai pelei, piemēram, G502 X PLUS caur G515 LIGHTSPEED atslēgspraudni, atbrīvojot papildus USB pieslēgvietu.
  • Izgaismojiet savu darbvirsmu ar LIGHTSYNC RGB izgaismojumu: Spēlētāji var piekļūt ~ 16,8 miljoniem krāsu, lai pielāgotu savu pieredzi un pieslēgt visus Logitech G iekārtai ar G pieslēgvietu.
  • Daudzpusīgais Tri-Mode Connectivity ļauj spēlētājiem izvēlēties no LIGHTSPEED bezvadu, Bluetooth®, un USB-C vadu datu režīma.
  • Turpiniet spēlēt līdz pat 36 stundām spēli bez pārtraukumiem un nepārtraukti.

Logitech G515 cenas un pieejamība

Pieejams melnā un baltā krāsā Logitech G515 LIGHTSPEED TKL bezvadu spēlēšanas tastatūra tagad ir pieejama LogitechG.com ASV, Kanādā un izvēlieties tirgus visā pasaulē par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 149,99 € par bezvadu un 109,99 € par vadu versiju, kas būs pieejama šogad vēlāk. Sīkākai informācijai, apmeklējiet LogitechG.com.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt