Kā Sony padara TV skatīšanos ļoti vienkāršu? BRAVIA XR sērijas televizoru funkcijas ērtākai dzīvei

Kopš 1960. gada kompānija Sony ir nepārtraukti pilnveidojusi savu televizoru produktu klāstu, koncentrējoties uz lietotāju pieredzes uzlabošanu. Pieaugot skatīšanās un izklaides iespējām mājās, patērētāji arvien vairāk vēlas uzlabot tām paredzētās tehnoloģijas savā mājsaimniecībā. Šogad Sony iepazīstināja ar jaunāko BRAVIA XR produktu klāstu, kurā ir iekļautas dažādas funkcijas, kas uzlabo lietotāju pieredzi un atvieglo ikdienas dzīvi.

Šī gada Sony BRAVIA XR klāstā ietilpst MASTER sērijas A95K QD-OLED, A90K, A80K 4K OLED, Z9K 8K, kā arī X95K 4K Mini LED un X90K 4K LED televizori. Šajos modeļos ir iestrādātas dažādas funkcijas lietotāju ērtībām, piemēram, pilnībā pārveidota tālvadības pults, Google TV un viedās mājas vadības sistēma, kā arī pavisam jauna BRAVIA CAM. Televizoru jaunā sērija ir izstrādāta ne tikai, lai uzlabotu skatīšanās pieredzi, bet arī padarītu Sony produktus pieejamākus visu veidu lietotājiem, tai skaitā ar īpašām vajadzībām, piemēram, tiem, kuriem ir redzes vai dzirdes traucējumi.

Pulti vienmēr var atrast

Veidojot savu jauno vienkāršo tālvadības pulti, Sony visā projektēšanas procesā ņēma vērā lietotāju atsauksmes par tālvadības pults izmēru un kvalitāti. Tā ir vienkārša, ar intuitīvu dizainu, tomēr lietotājs var vadīt televizoru arī brīvroku režīmā, izmantojot iebūvēto mikrofonu. Lietotāju atsauksmes liecina, ka kompakta, intuitīva tālvadības pults ir pieejamāka tiem, kam ir redzes traucējumi.

Pultī ir iestrādāta noderīgā Finder funkcija – ar tās palīdzību lietotājs var atrast pazaudētu tālvadības pulti, izmantojot televizora viedās tehnoloģijas un ar balsi pasakot, lai tā tiek atrasta. Pogas ir viegli pamanāmas un tām ir fona apgaismojums, tāpēc tālvadības pulti var ātri atrast tumšās telpās. Turklāt, pulti ir grūti apgāzt uz līdzenas virsmas gadījumā, ja lietotājs aktīvi un spēcīgi nospiež pogas, kas liek pultij sasvērties.

BRAVIA CAM kamera nodrošina vairākas jaunas funkcijas

Līdz ar televizoriem tiek piedāvāta BRAVIA CAM kamera. Šī tehnoloģija ne tikai uzlabo izklaides iespējas un piedāvā jaunas funkcijas, bet arī ļauj televizoru izmantot saziņai – rīkojot video zvanus, lietotājs savu sarunas biedru redzēs savā televizora ekrānā.

BRAVIA CAM nodrošina Ambient Optimization Pro funkcijas darbība, kas optimizē televizora iestatījumus, ņemot vērā telpas iekārtojumu un lielumu, kā arī tā spēj optimāli virzīt skaņu tieši tur kur atrodas skatītājs. Kamera ietver arī žestu kontroli un “prot” noteikt, kad skatītājs sēž pārāk tuvu ekrānam, parādot ekrānā brīdinājumu, vai kad ir devies prom – tad automātiski tiek aktivizēts enerģijas taupīšanas režīms un ekrāns tiek aptumšots.

Visa māja vienā ekrānā

Jaunajos BRAVIA XR modeļos jau ir iebūvēts Google Assistant, kas atvieglo televizora pārvaldību un satura meklēšanu. Lai aktivizētu šo tehnoloģisko palīgu, lietotājiem jāsaka “Hei, Google” vai “OK Google” un jānosauc uzdevums. Ja televizoram ir pievienotas citas viedās ierīces mājā, tad tās arī var tikt kontrolētas ar Google Assistant palīdzību caur televizoru.

Citas integrētas, lietotājam noderīgas funkcijas

Sony ir radījis filmu lietotni BRAVIA CORE, lai lietotājiem būtu pieejamas plašs filmu satura klāsts. BRAVIA XR sērijas tehnoloģijas, kā arī Pure Stream un IMAX Enhanced sistēmas nodrošina, ka skatītāji šīs filmas var skatīties augstākajā kvalitātē.

Jaunajos televizoru modeļos ir pieejamas arī citas integrētas funkcijas, tai skaitā Netflix Adaptive Calibrated Mode (režīms, kas ar sensoru automātiski pielāgo attēlu apkārtējai videi, tādējādi saudzējot skatītāju redzi un nezaudējot mākslinieciskos efektus), kā arī Google TV lietotne, kas piedāvā savu filmu, TV šovu un seriālu klāstu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt