Mācību atsākšana jeb labākā iespēja jaunam aprīkojumam! Ko izvēlēties?

Laiki, kad gatavošanās jaunajam mācību gadam nozīmēja grāmatu, burtnīcu un pildspalvu iegādi, pieder pagātnei. Šodien jauniešiem ir lielākas prasības, un mūsdienu datortehnika ir kļuvusi par viņu izglītības izaicinājumu un panākumu neaizstājamu kompanjonu.

Kā izvēlēties labāko? Logitech iesaka, kurš Logitech aprīkojums vislabāk sagatavos nodarbībām un palīdzēs efektīvā un radošā darbā. Un ne tikai, jo jaunieši nedzīvo tikai ar zinātni!

Grūti atrast labāku motivāciju atgriezties pie mācībām nekā pavisam jauns POP komplekts, t.i. retro izskats un modernas tehnoloģijas vienā! Logitech POP Keys mehāniskā tastatūra un Logitech POP Mouse pele ir produkti, kuru kvalitāte un stils apmierinās pat visprasīgākos pusaudžus. Bezvadu ierīces ir pieejamas trīs ļoti spilgtos krāsu variantos, pateicoties kuriem jaunie individuālisti var izvēlēties sev piemērotāko modeli. Turklāt jautras un personalizētas emocijzīmes noteikti sniegs daudz prieka un radošuma garajās mācību stundās.

Jaunajiem mierīgāka un minimālisma stila cienītājiem pieejama Bluetooth Logitech K380 tastatūra un Logitech Pebble M350 pele. Tas ir moderns, ļoti efektīvs un ērts komplekts, kas padarīs mācīšanos īpaši aizraujošu. Īpaši plānā, vieglā Logitech K380 tastatūra ir lieliski piemērota rakstīšanai datorā, viedtālrunī, planšetdatorā un citās ierīcēs. Atbalsta Bluetooth® tehnoloģiju, lai varētu veikt vairākus uzdevumus vienlaikus – mājās, ceļā vai savā iecienītākajā kafejnīcā. Darbojas Windows®, macOS, iPadOS, Chrome OS™, Android™, iOS un pat Apple TV operētājsistēmās. Logitech Pebble M350 pele ir ideāls šīs tastatūras papildinājums. Tā ir plāna, klusa un pārnēsājama pele, kas iederas kabatā, somā, kā arī rokā. Ierīces ir pieejamas vairākās modernās krāsās.

Kvalitatīvs un ekonomisks risinājums – īpaši studentiem – būs arī Logitech MK470 Slim bezvadu tastatūra un pele. Tas ir īpaši plāns, kompakts un kluss komplekts, piemērots augstas produktivitātes darbam pat pie mazākajiem rakstāmgaldiem. Kompaktajai tastatūrai ir ciparu tastatūra un 12 funkciju pogas, kas atbalsta īsceļa taustiņus — viss, kas nepieciešams efektīvai datu ievadei ar šauru taustiņu izkārtojumu. Savukārt slaidā pele ir ārkārtīgi mobila – to var ielikt klēpjdatora somā vai kabatā un izmantot universitātē vai ceļojumā.

Kameras ir vēl viens svarīgs jauniešu auditorijas aprīkojuma elements. Grūti prognozēt, vai atgriezīsimies tālmācībā, taču ir vērts sagatavoties šādai situācijai. Logitech C920 HD PRO tīmekļkamera ar diviem mikrofoniem nodrošina detalizētus Full HD videozvanus ar skaidru stereo skaņu, lai nepalaistu garām neko no nodarbībām vai lekcijām. Savukārt Premium klases Logitech StreamCam kamera ir izdevība arī tiem, kam patīk straumēt brīvajā laikā. Kamera ļauj straumēt Twitch platformā vai ierakstīt YouTube videoklipus Full HD visā 1080p izšķirtspējas diapazonā ar ātrumu 60 kadri sekundē. Neatkarīgi no veidotā satura tipa, StreamCam kamera ar automātisko fokusu un fiksāciju nodrošina profesionālus, vienmērīgus un dabiskus attēlus ekrānā.

Datora pamatpiederumu komplektā ietilpst arī skaļruņi – nepieciešami attālinātām nodarbībām un papildus svešvalodu kursiem, kā arī atpūtas brīžiem ar iecienītāko mūziku. Logitech Z200 skaļruņi attaisnos vairuma cilvēku cerības. Nodrošina bagātīgu un augstas kvalitātes skaņu un iespēju viegli pielāgot basus. Neaizņem daudz vietas, tāpēc tos var novietot rakstāmgalda. Prasīgākiem lietotājiem tiek ieteikta Logitech Z533 skaļruņu sistēma ar Subwoofer. Komplekts veidots tā, lai piepildītu visu telpu ar augstas kvalitātes skaņu un ar spēcīgām zemām notīm.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt