MMD paziņo par trim jauniem Philips Momentum konsoles spēļu monitoriem

MMD, Philips monitoru vadošais displeju speciālists un zīmola licences partneris, paziņo par trim jauniem Philips Momentum displejiem: 55” (142 cm) Philips Momentum 558M1RY, 31,5” (80 cm) Philips Momentum 328M1R un 27” (68,6 cm) Philips Momentum 278M1R. Šie modeļi, kas vēl tikai tiks izlaisti, paredzēti konsoles spēļu atskaņotājiem, un tie tika atklāti Gamescom biznesa zonā.

Vienmērīgi attēli, izcila skaņa

Ar 2020. gada 1. ceturksni būs pieejami trīs gaidāmie Philips produktu klāsta papildinājumi. No trijotnes izceļas 55” Philips Momentum 558M1RY, aprīkots ar UltraClear 4K UHD izšķirtspēju, 120 Hz atsvaidzes intensitāti, 3840×2160 pikseļu izšķirtspēju un VESA pārbaudītu DisplayHDR 1000, lai spēlētājus iegremdētu darbībā. Pateicoties partnerībai ar Bowers & Wilkins, šis modelis nodrošina līdzsvarotu basu, kristāldzidru un ieskaujošu audio izpildījumu ikkatrā spēļu sesijā. Trīs audio režīmi spēlēm ļauj lietotājiem pielāgot tos savām vēlmēm.

Audiovizuālo jauninājumu priekšgalā pēdējos 50 gados Bowers & Wilkins ir atzīts visā pasaulē ar saviem modernākajiem mājas skaļruņiem, austiņām un auto audio risinājumiem. Pēdējos divus gadus TP Vision, Philips TV ekskluzīvais licences īpašnieks, sadarbojas ar Bowers & Wilkins, lai kopīgi izveidotu izcilus produktus, kas apvieno katra uzņēmuma tehnoloģiskās stiprās puses un zināšanas, lai piedāvātu vislabāko audiovizuālo izpildījumu, kā rezultātā tiek iegūtas daudzas balvas un atzinības raksti, piemēram, EISA mājas kinozāles TV pēdējo divu gadu laikā. Endijs Kerrs, Bowers & Wilkins produktu mārketinga un komunikāciju direktors, komentē:

Patiesais skanējums ir pamatā visam, ko mēs darām Bowers & Wilkins, sākot ar mūsu pasaules klases augstas raudzes skaļruņiem un beidzot ar mūsu godalgoto partnerību ar Philips TV. Tagad, strādājot ar Philips Monitors, mēs priecājamies piedāvāt tīru skaņu spēļu lietotājiem, pateicoties 55” Momentum 558M1RY. Esmu pārliecināts, ka mums priekšā vēl daudz panākumu!

Philips Momentum 55” konsoles spēļu monitors ar 4K UHD, DisplayHDR 1000, 120Hz, 4 ms ievades nobīdi, adaptīvo sinhronizāciju un Bowers & Wilkins skaņu

Aprīkots ar HDR 600, 31,5” Philips Momentum 328M1R parāda plašu kontrastu diapazonu pie 120 Hz un 4K, lai spēļu sesijas tumšā vidē padarītu vēl ērtākas acīm, tas nozīmē, ka spēlētāji nepalaidīs garām nevienu slēptu priekšmetu. Izmantojot jauno 27” formātu, Philips Momentum 278M1R tiek piegādāts ar kadru ātrumu 60 Hz pie 4K, lai iegūtu skaidrus un vienmērīgus attēlus, vienlaikus nodrošinot visas Philips labākās īpašības mazākā izmērā.

Philips Momentum 31,5” konsoļu spēļu monitors ar 4K UHD, DisplayHDR 600, 120Hz, 4 ms ievades nobīdi, adaptīvo sinhronizāciju un DTS skaņu

Visiem trim monitoriem ir inovatīvā Ambiglow tehnoloģija, gaismas oreols, kas ļauj visa veida izklaidei izvērsties ārpus ekrāna malām, lai gūtu vispilnīgāko pieredzi. Papildus uzlabotai precizitātei un līdzsvaram visi trīs Momentum ir aprīkoti ar adaptīvās sinhronizācijas tehnoloģiju gludiem attēliem, un ar nelielu ievades nobīdi. Mijiedarbībā ar SmartImage tehnoloģiju spēles režīmā Philips monitori piedāvā attēlus, kas kaislīgajiem konsoļu īpašniekiem neatstāj vairs neko vairāk, ko vēlēties.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt