Tele2 ieiet KASKO apdrošināšanas tirgū

Mobilo sakaru operators “Tele2” kļuvis par pirmo mobilo sakaru operatoru Latvijā, kas klientiem piedāvā iespēju iegādāties KASKO apdrošināšanu. Atšķirībā no citām KASKO polisēm, “Tele2” mobilās KASKO polises īpašniekam ir iespēja nemaksāt par tām dienām, kad ar automašīnu nebrauc.

Proti, klients “Tele2” mobilajā aplikācijā var iestatīt līdz desmit stāvdienām mēnesī, kad automašīnu neizmanto, tādā veidā ietaupot līdz pat 20% no polises cenas.

KASKO polises klienti var ērti iegādāties tikai “Tele2” mobilajā lietotnē. Pakalpojums izstrādāts sadarbībā ar apdrošināšanas akciju sabiedrību BALTA.

“Daudziem noteikti var rasties jautājums, kas notiek situācijā, ja negadījums ar automašīnu notiek stāvdienas laikā? Šajā situācijā “Tele2” mobilais KASKO darbosies, ja klients nebūs braucis ar savu automašīnu. Piemēram, ja stāvvietā kāda automašīna noskrāpēs jūsu auto vai notiks zādzība, KASKO apdrošināšana darbosies,” saka “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.

Klientiem ir arī iespēja jebkurā brīdī pārtraukt KASKO līgumu, nedomājot par līguma minimālā termiņa saistībām un to izpildi. Proti, klients maksās tikai par to laiku, kurā bija KASKO polises īpašnieks.

Mobilo sakaru operatori pasaulē arvien vairāk cenšas ielauzties citos biznesa segmentos, ņemot vērā mobilā interneta attīstību. Arī mēs neesam izņēmums, jo vēlamies maksimāli efektīvi izmantot tās iespējas un resursus, kas ir mūsu rīcībā,” atzīst R.Rosts. “Ieguvēji noteikti būs mūsu klienti, jo viņiem, pērkot KASKO mūsu mobilajā lietotnē, būs iespēja ietaupīt gan naudu, gan laiku. Turklāt summa par KASKO polisi tiks iekļauta “Tele2” vai Zelta Zivtiņas pēcapmaksas rēķinā, kas ir ļoti ērti.”

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Ooo! Interesanti! Tas, ka tele2 tagad arī piedāvā apdrošināšanu liekas nedaudz jokaini, bet noteikti patīk viņu piedāvātās stāvdienas! Noteikti samazina cenu KASKO. Es līdz šim uzticējos Mana Polise kalkulatoram – https://www.manapolise.lv/kasko ka atradīšu labāko piedāvāju. Nu līdz šim nav pievīlis! 🙂 TIkai jā par tām stāvdienām forši, pilnīgi gribas izmēģināt. Man tikai Tele2 nav operators :D, nez tas ir traucēklis? Gan jau gribēs tad pārvilināt.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt