Tehnoloģiju jaunumi

Qualcomm paziņo par Snapdragon 865 un 765 mikroprocesoru

Mobilais mikroprocesoru gigants Qualcomm paziņoja par savu Snapdragon 865, kas ir bez integrēta 5G, un 765, kurā ir integrēts 5G.

5G pavērs jaunas un aizraujošas iespējas savienot, izskaitļot un sazināties veidos, kurus mēs vēl iztēlojamies, un mēs priecājamies būt par galveno spēlētāju, kas vada 5G pieņemšanu visā pasaulē,” Qualcomm prezidents Cristiano Amon teica sagatavotā paziņojumā. “Mūsu šodien paziņotās Snapdragon 5G mobilās platformas turpinās demonstrēt vadošo lomu nozarē un izpildīs solījumu par 5G ieviešanu 2020. gadā.

Iespējams, mazliet pārsteidzošs ir Qualcomm 2020. gada ceļvedis 5G mobilajās ierīcēs. Tā vadošais mobilais mikroshēmojums Snapdragon 865 netiks piegādāts ar integrētām 5G iespējām, tā vietā paļausies uz ārējo modemu. Bet tā vidējā līmeņa Snapdragon 765 būs iekļauts integrēts 5G.

Qualcomm saka, ka 865 izmantos savu Snapdragon X55 Modem-RF sistēmu, kuru tas raksturoja kā “pasaules visattīstītāko, globālo 5G platformu.” Uzņēmums sagaida, ka Snapdragon 865 un 765 darbinās vismodernākos uz Android balstītos viedtālruņus, kas tirgū nonāks 2020. gadā. , neatkarīgi no tā, vai viņu lietotāji izmantos 4G vai 5G tīklus.

Qualcomm arī paziņoja par 3D Sonic Max, kas ir mobilās ierīces ultraskaņas pirkstu nospiedumu sensora jaunākā versija. 3D Sonic Max nodrošina atpazīšanas apgabalu, kas ir 17 reizes lielāks nekā iepriekšējās paaudzes sensors, kas ļauj uzlabot drošību, izmantojot vienlaicīgu divu pirkstu autentifikāciju, lielāku ātrumu un ērtu lietošanu, norāda uzņēmums.

Avots: Thurrott

Atbildēt

Līdzīgi raksti