MediaTek jaunākais Dimensity 820 procesors

Ar Dimensity 820 procesora palaišanu MediaTek mēģina padarīt 5G pieejamāku tālruņos, kas nav tik populāri.

Tam ir jaunākās tehnoloģijas, kas piedāvā uzlabotu 5G pārklājumu, ātrāku lejupielādes ātrumu, divu SIM tehnoloģiju un balss pārraidi pa jauno radio (VoNR), kas ir 5G ekvivalents VoLTE tehnoloģijai. Citiem vārdiem sakot, tai ir dažas no visattīstītākajām sub-6Ghz 5G tehnoloģijām, kas paredzētas Āzijai, Ziemeļamerikai un Eiropai, kas iebūvētas vidējā un augstākā līmeņa procesorā.

Dimensity 820 tikai nedaudz atpaliek no MediaTek Dimensity 1000 mikroshēmas veiktspējas ziņā. Dimensity 820 ir aprīkots ar četriem Arm Cortex-A76 (nevis A77) kodoliem, kas darbojas ar ātrumu 2,6 Ghz, kā arī četriem 2,0 Ghz Cortex-A55 kodoliem, un pieckodolu Arm Mali- G57 GPU. Tam ir arī MediaTek APU 3.0 AI apstrādes vienība sejas atpazīšanai un citām funkcijām, kā arī 4K HDR video ierakstīšana un HDR10 + multivides atskaņošana. Tas atbalsta līdz pat 80 megapikseļu kameras un 120 Hz displejus, kā arī uzlabotu spēles veiktspēju, izmantojot MediaTek HyperEngine 2.0.

Dimensity 820 izskatās kā diezgan jaudīgs procesors ar iebūvētu 5G tehnoloģiju, kas ir līdzvērtīga tam, ko Qualcomm piedāvā Snapdragon 765 mikroshēmās. MediaTek nenorādīja izlaišanas datumu, taču tas, iespējams, drīz parādīsies tādu ražotāju tālruņos kā Xiaomi, Oppo un Motorola.

Avots: Engadget

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt