Preses relīzes

Samsung Galaxy S10 sērijas viedtālruņi tagad ir pieejami arī sarkanā krāsā

Sekojot klientu pieprasījumam, Samsung nule kā papildinājis Galaxy S10 sērijas viedtālruņu klāstu ar sarkanas krāsas modeļiem. Šāds lēmums pieņemts, izvērtējot pirmā pusgada Samsung Galaxy S10 pārdošanas rezultātus, kas liecina, ka, lai arī joprojām pieprasītākā viedtālruņu krāsa ir melna, Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk izvēlas arī citu krāsu viedtālruņus.

Samsung Galaxy S10 sērijas viedtālruņu tirdzniecības apjomi par trešdaļu pārspēj iepriekšējās sērijas modeļus, saglabājot savu līderpozīciju Galaxy viedtālruņu vidū. Tirdzniecības dati liecina, ka cilvēki arvien vairāk izvēlas alternatīvas melnajai krāsai. Lai arī līdz šim teju puse jeb 48% no iegādātajiem Galaxy S10 sērijas telefoniem ir melnā krāsā, ar 33% tiem seko baltas krāsas telefoni un zaļie ar 19%.

Līdz šim melnās krāsas telefoni tika iegādāti teju divas reizes vairāk nekā citas krāsas, bet šoreiz strauji pieauga balto un zaļo modeļu pieprasījums. No tā var secināt, ka, iegādājoties viedtālruni, cilvēki domā ne tikai par saturu, bet arī par izskatu – tas ir ne viens praktisks ikdienas asistents, bet arī elegants aksesuārs,” stāsta Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs Māris Ķikāns.

Lai arī “Samsung” viedtālruņu modeļu krāsu variācijas ir atšķirīgas, mūsu dati liecina, ka pircēji visbiežāk izvēlas melnas, zilas un zelta krāsas ierīces. Klasiskas vērtības allaž ir bijušas augstā cieņā, tāpēc esmu pārliecināts, ka šīs krāsas viedtālruņu pieprasījums arī tuvākajā laikā saglabāsies augsts. Tajā pašā laikā patērētāji aizvien vairāk tiecas pēc individualitātes, tāpēc ražotāji kļūst drosmīgāki attiecībā uz krāsu izmantošanu viedtālruņu dizainā – tirgū parādās ierīces košos toņos, piemēram, koraļļu rozā, oranžā, zaļā un pat violetā krāsā. Līdzšinējā pieredze liek domāt, ka eksperimenti ar krāsām turpināsies un arī turpmāk ražotāji mūs pārsteigs, ietērpjot savas jaunākās ierīces neierastu krāsu korpusos,” tā BITES Mobilo ierīču un loģistikas nodaļas vadītājs Roberts Birnbaums.

Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Piedāvāt telefonu modeļus jaunās, līdz šim ne tik ierastās krāsās šobrīd ir izteikti aktuāla tendence. Lai arī joprojām vairums iedzīvotāju izvēlas telefonus tradicionālajās telefonu krāsās – melnā, baltā, sudraba un zelta, – pieaug arī to cilvēku skaits, kas dod priekšroku citām krāsām, pieskaņojot telefonu personīgajam stilam. Arī telefona aksesuārus cilvēki arvien biežāk izvēlas tādus, kas izceļ telefona krāsu.”

Noteiktam telefona modelim piedāvājot jaunu krāsu, parasti netiek novēroti būtiski pārdošanas apjoma pieaugumi, bet tā kā šāds piedāvājumus no Samsung ir pirmo reizi, tad klientu reakciju ir grūti prognozēt. Klientu izvēlēto viedtālruņu krāsu gammu laikam visvieglāk salīdzināt ar automašīnām – katrs grib savādāku, individuālu krāsu, bet tāpat nospiedošā vairumā uz ielas redzam melnas, pelēkas un baltas krāsas auto,” atklāj LMT Retail&Logistics valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš.

Sarkanās krāsas Galaxy S10 sērijas viedtālruņi būs pieejami S10, S10+ un S10e modeļiem ar iebūvēto atmiņu 128GB, ko var papildināt ar 512GB micro SD karti vai izmantot īpašo piedāvājumu Samsung Galaxy S10 sērijas viedtālruņiem – 100GB atmiņas vietu oneDrive datu mākonī.

Galaxy S10 viedtālruņi sarkanā krāsā ir pieejami Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos, lielākajos elektropreču tirdzniecības centros un veikalos, Samsung veikalos un Samsung.lv. Iegādājoties Galaxy S10 sērijas viedtālruni ar 512GB vai 1TB iebūvēto atmiņu līdz 2019. gada 31. decembrim, ir iespēja saņemt privilēģijas lidostā un 900 PINS punktus.

Atbildēt

Līdzīgi raksti