Jaunumi

Samsung iespējams strādā pie dubultā saliekamā viedtālruņa

Saskaņā ar Nikkei Asia informāciju, Samsung strādā pie dubultā saliekamā viedtālruņa jeb viedtālruņa ar divām locījuma vietām. Saskaņā ar rakstu, viedtālruni būtu iespējams sadalīt trīs segmentos un tam būtu 2 eņģes. Šis būtu trešais variants no Samsung salokāmajiem viedtālruņiem, pievienojoties Galaxy Z Fold un Z Funk, kuriem šogad gaidāmas arī jaunas versijas.

Saskaņā ar ziņojumu, uzņēmums šobrīd vēl strādā pie viedtālruņa dizaina, taču Nikkei Asia avoti apgalvo, ka tā ekrānam varētu būt standarta 16:9 vai 18:9 proporcijas, ievērojami atvieglojot lietotņu izstrādātāju dizaina projektēšanas darbus, salīdzinot ar Z Fold 25:9 ekrānu.

Viedtālruņi ar vairākiem locījumiem nav jaunums. Kā piemēru var minēt Xiaomi saliekamo telefonu prototipu, kas salocīts divos punktos. Šobrīd tādi viedtālruņi, kā piemēram, Huawei Mate X2, šķiet, ka sāk atveidot Samsung lokāmo viedtālruņu dizainu, kas varētu būt iemesls, kādēļ Samsung vēlas spert vienu soli tālāk.

Vai salokāmie viedtālruņi kādreiz būs plaši pieprasīti? Tas vēl nav skaidri zināms. Taču, šobrīd šķiet, ka ražotāji varētu sacensties par oriģinālākiem locījumiem tāpat kā ar kameru skaitu jauno viedtālruņu aizmugurēs.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti