Jaunumi

Samsung sola līdz aprīlim iestādīt 2 miljonus koku

Samsung pirmdien paziņoja, ka meklē jaunas tehnoloģijas, kas palīdzētu īstenot uzņēmuma jaunāko ilgtspējas projektu, nākamajos trīs mēnešos sastādot 2 miljonus mangrovju koku Madagaskarā. Tehnoloģiju gigants teica, ka tas sadarbosies ar uzņēmumu Veritree, kas palīdzēs izsekot katra stādītā koka attīstībai.

Samsung min, ka Veritree ir īpaši interesanta sistēma, kas ir veidota, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Šī pieeja ļaus koku stādītājiem nosūtīt stādīšanas atjauninājumus viedtālruņos. Lai gan Samsung nepateica, cik maksā koku stādīšana, uzņēmums min, ka izvēlējies Madagaskaru, jo mangroves ir vieni no efektīvākajiem kokiem oglekļa dioksīda pārvēršanā skābeklī.

“Ieguldīt tehnoloģiju inovācijās, piemēram, tādās, kas rada efektivitātes uzlabojumus un samazina atkritumu daudzumu, apvienojumā ar uz dabu balstītiem risinājumiem ir vitāli svarīgi cīņā pret klimata pārmaiņām,” paziņojumā norādījis Marks Ņūtons, Samsung Electronics America vadītājs korporatīvās ilgtspējas jautājumos.

Tehnoloģiju giganta paziņojums tika publicēts, sākot ikgadējo CES, tehnoloģiju industrijas lielāko tirdzniecības šovu, kas šogad notiek Lasvegasā. Tomēr šogad daži no lielākajiem paziņojumiem tiek publicēti tiešsaistē, jo uzņēmumi izvairās no publiskiem pasākumiem Covid-19 jaunā varianta dēļ.

Jaunais Mangrove projekts ir uzņēmuma jaunākais mēģinājums cīnīties pret klimata pārmaiņām. Tāpat kā citi tehnoloģiju giganti, arī Galaxy viedtālruņu ražotājs arvien vairāk ražošanas procesā izmanto atjaunojamus resursus un iegulda līdzekļus produktu otrreizējā pārstrādē un otrreizējā izmantošanā.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti