Programmatūra

Slack jaunākā funkcija palīdzēs atcerēties uzlikt klusumu paziņojumiem pirms svarīgiem zvaniem

Slack tērzēšanas platforma ir pievienojusi nelielu, bet visai noderīgu jaunu funkciju. Jaunā funkcija sniedz iespēju, izvēloties statusu, blakus ailītē atzīmēt, ja vēlaties apturēt paziņojumus, pirms šis statuss ir nomainīts.

Šī jaunā funkcija ir visai noderīga, ja, izmantojat Slack tērzēšanas platformu svarīgiem zvaniem, intervijām vai sapulcēm, jo paziņo pārējiem, ka esi aizņemts, neredzēsi paziņojumus, kā arī nenovērš uzmanību, cenšoties izlasīt paziņojumus, kas atnāk svarīga zvana laikā.

Līdz šim, lai apturētu paziņojumus, bija nepieciešams atvērt otru izvēlni un tos atsevišķi izslēgt. Dažkārt steigā gadījās to aizmirst. Šī jaunā ailīte palīdz ietaupīt laiku, kā arī atgādina, ka pirms svarīgiem zvaniem būtu nepieciešams izslēgt paziņojumus un visu uzmanību koncentrēt pašam zvanam.

Slack ziņu portālam The Verge apstiprināja, ka šī funkcija tiek laista klajā šobrīd, tādēļ, iespējams, dažiem lietotājiem vēl nebūs pieejama. Ja vēlaties redzēt, vai tā ir jau pieejama, atveriet izvēlni un mēģiniet nomainīt savu statusu. Ja šajā sadaļā redzat papildus ailīti, kas piedāvā apturēt paziņojumus, šī funkcija konkrētā ierīcē jau ir pieejama.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti