Ja izmantojat Slack Android versiju, vēlams atjaunot paroli

Slack

Ja izmantojiet Slack Android versiju, saskaņā ar uzņēmuma izsūtītu e-pasta ziņojumu, ko publicējis Android Police, ieteicams nomainīt konta paroli. No 21. decembra līdz 21. janvārim lietotnes Slack Android versija glabāja lietotāju  datus vienkāršā tekstā, kas teorētiski nozīmē, ka visām citām tālrunī esošajām lietotnēm varētu būt bijusi piekļuve arī lietotāja parolei.

Ja Android viedtālrunī ir instalēts populārais sakaru rīks, pirmais, ko vēlēsities darīt, ir atjaunināt jaunāko versiju no Play veikala, jo paroles maiņa nedos nekādu labumu, ja joprojām izmantosiet lietotnes veco versiju. Ja saņēmāt e-pasta ziņojumu no Slack, varat noklikšķināt uz norādītās saites, lai mainītu paroli. Pretējā gadījumā parole jāatjauno no datora, izmantojot Slack norādījumus.

Lai veiktu paroles nomaiņu, vispirms autorizējieties Slack kontā, pēc tam atveriet profilu, noklikšķinot uz attēla lietotnes apakšējā labajā stūrī, tad izvēlieties View Profile (Skatīt profilu). Pēc tam noklikšķiniet uz pogas More (Vēl) un Account Settings (Konta iestatījumi). Tur parādīsies iespēja mainīt paroli, taču šī opcija nebūs pieejama, ja uzņēmums izmantos vienoto pierakstīšanos.

Protams, ja Slack paroli izmantojāt arī citās tīmekļa vietnēs vai lietotnēs, paroli vajadzētu nomainīt tajās visās.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt