Programmatūra

Slack laiž klajā jaunas funkcijas, kas palīdz izvairīties no sapulcēm

Slack laiž klajā jaunas funkcijas, kas ļaus kolēģiem ierakstīt video ziņojumus kanālos. Jaunās funkcijas paredzētas, lai palīdzētu komandām sazināties pa dažādām laika joslām un samazinātu sanāksmju skaitu.

Papildus jaunajai video funkcijai uzņēmums paplašina arī Slack Connect, lai ļautu apmaksātai organizācijai sadarboties ar uzņēmumiem, kuri izmanto bezmaksas plānus. Slack paziņoja arī par GovSlack, kas, sāks darbu 2022. gadā, un darbosies ASV valdības sertificētā mākoņa vidē.

Jaunos klipus var koplietot kanālos vai privātajās sarakstēs. Tā kā tie ir kā attēla vai teksta ziņojuma kopīgošana, kolēģi var atbildēt ar tekstu, audio, video vai emocijzīmītēm.

Uzņēmums ar šo funkciju strādā jau vairāk nekā gadu, un sākotnēji tas vairāk izklausījās pēc Instagram Stories, kas varētu pazust pēc dienas, nevis video, kas saglabājas kanālos. Funkcija ir attīstījusies par kaut ko tādu, kas vairāk atbilst tam, kā cilvēki lieto lietotni.

Līdzās video funkcijai tiks uzlabots arī veids, kā darbojas Slack Connect. Slack Connect šobrīd ļauj sastrādāties un sazināties tikai ar tiem uzņēmumiem, kas izvēlējušies lietotnes maksas pakalpojumus. Tagad uzņēmums to paplašina, iekļaujot uzņēmumus, kuri vēl nav iesaistīti apmaksātos Slack plānos.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti