Gaisa telpas kontroles aplikācija droniem no Wing

Pavisam nesen uzņēmums Wing laidis klajā jaunu aplikāciju, lai palīdzētu pārvaldīt gaisa telpu, kas pilna ar dažādiem droniem. Dronu gaisa satiksmes kontroles sistēma, kas līdzīga tai, ar kuru tiek pārvaldīta lidmašīnu satiksme, ir kļuvusi par mērķi vairākiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas plāno veikt dronu piegādes un nodrošināt drošu gaisa telpu. Tagad Wing ir izveidojis aplikāciju, kas varētu kalpot par pamata platformu šiem nākotnes mērķiem.

Wing izveidotā dronu gaisa telpas pārvaldes aplikācija tiek saukta par OpenSky. Šobrīd tā bezmaksas ir pieejama Austrālijā, kur arī pats uzņēmums Wing veic piegādes ar droniem. Aplikācija ir pieejama gan Google Play, gan Apple App veikalos.

Uzņēmums savā mājas lapā vēsta, ka neatkarīgi no tā, vai drona lidojumus veicat hobija dēļ, vai uzņēmuma vajadzībām, lai apsekotu zemi un piegādātu preces, OpenSky ļauj viegli noskaidrot, no kurienes un kā lidot.

Tādiem uzņēmumiem kā Wing šāda gaisa telpas pārvaldes sistēma ir ļoti svarīga, ja tie vēlas sasniegt savu mērķi – pārvaldīt tūkstošiem mazu dronu, kas spēj izvairīties no kokiem, ēkām un, protams, cits no cita.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt