Kompānijas Wing piegādātāj droni uzsāk savu pirmo darbību Virdžīnijā.

Šis raksts ir turpinājums stāstam par OpenSky aplikāciju, kuras galvenā funkcija ir savienot pasūtītāju ar produkta piegādātāju izmantojot dronu tehnoloģiju. Spied šeit, lai lasītu iepriekšējo rakstu.

Šobrīd inovatīvās kompānijas Wing gaisa satiksmes dronu kontroles sistēma jau darbojas ASV štatā Virdžīnijā. Pēc sadarbības noslēgšanas ar lielākajiem pasaules piegādātāju gigantiem kā FedEx un Walgreens un nepieciešamo atļauju saņemšanas no ASV valdības,  droni sākuši piegādāt dažādas uzkodas un veselības produktus Christianburgas iedzīvotājiem.

Šī gada sākumā Federālās Aviācijas Administrācija atzina Wing  par vienu no pirmajiem sertificētajiem dronu operātoriem, atļaujot piegādāt dažāda tipa produktus patērētājiem, kuri iespējams dzīvo ārpus pilsētas vai ne dronu lidošanas zonā.

Wing ievietotajā video redzams, kā vecāka gājuma pāris un ģimene ar bērniem izmanto aplikāciju, lai izvēlētos preces piegādei. Pēc tā video rāda, kā preces tiek iepakotas un piestiprinātas dronam, pēc izskata lielā Happy meal kartona kastē. Darbinieks piestiprina kasti gaisā karājošamies dzeltenam āķītim, un kamerai attālinoties, mēs redzam, kā šī kaste tiek uzvilkta augšā pie jau lidojoša drona.

Drons pārlido pāri pilsētai, un galu galā nogādā pasūtītos produktus, novietojot tos gaidošo pircēju pagalmā. Vecākais pāris saņem savus medicīniskos apsējus un dziju, kamēr ģimene izbauda drona piegādātās uzkodas. Jaunākais puika no ģimenes rādot uz dronu debesīs demonstrē atvadas prom lidojošajam dronam.

Kompānija vēsta, ka tās galvenais mērķis ir aizvietot piegādes kuras tiek veiktas ar vieglo vai smago kravas automašīnu, tādējādi samazinot transportlīdzekļu skaitu uz ceļa. Uzsvars tiek likts arī uz piegādi personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Wing sola piegādi veikt pāris minūšu laikā lokācijās, kuras norādītas iekš aplikācijā un ir dronu piegādes zonā. Pagaidām metode tiek pielietota ,,pēdējā kilometra’’ piegādēm. Noteikti milzīga priekšrocība dronu piegādej ir tas, ka piegāde ir absolūti bezmaksas.

Avots : The Vegre

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt