Google Meet drīz būs pieejams ikvienam bez maksas

Kad Google paziņoja, ka viņi galu galā noraks Hangouts zīmolu, viņi arī paziņoja par pāris jauniem pakalpojumiem, kas darbosies kā aizvietotāji. Viens no šiem jaunajiem pakalpojumiem ir pazīstams kā Google Meet, un sākotnēji par to tika paziņots 2017. gadā kā komunikācijas rīku Google uzņēmuma G Suite klientiem.

Lai arī kā, Koronavīrusa uzliesmojuma dēļ, arvien vairāk cilvēku meklē un izmanro videokonferenču platformas, Google Meets tagad visiem pieejams bez maksas. Visiem lietotājiem ir nepieciešams Gmail konts, lai varētu izmantot pakalpojumu. Uzņēmums iepriekš bija paziņoja, ka viņi G Suite klientiem uz laiku padarīs pakalpojuma premium funkcijas bezmaksas, taču tagad izskatās, ka tomēr, premium funkcijas visiem būs pieejams bez maksas.

Saskaņā ar Google teikto: “Sākot ar maija sākumu, ikviens, kuram ir e-pasta adrese, var reģistrēties Meet platformā un izmatot dažādās funkcijas, kuras pieejamas mūsu biznesa un izglītības lietotājiem, piemēram, vienkāršu zvanu plānošanu un ekrāna koplietošanu, real-time captions un izkārtojumus, kuri pielāgojas jūsu vēlmēm utt.

Šobrīd video konferenču lietotnes ir sagājušas ragos ar Zoom kā lietotāju pirmo izvēli. Tomēr lietotne ir saskārusies ar ievērojamām drošības un privātuma politikas problēmām, kuru rezultātā lietotāji aktīvi meklē alternatīvas.

Avots: Blog.google

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt