Google Pixel 6a viedtālruņos jau pieejama Android 13 beta versija

Pagājušajā nedēļā uzņēmums Google izlaida Pixel 6a viedtālruni. Izskatās, ka uzņēmums lieki netērē laiku, jo jauno viedtālruņu īpašniekiem jau ir pieejama Android 13 jaunākā 4.1. beta izmēģinājuma versija, ziņo 9to5Google. Pagaidām nav zināms, kad tiks izlaista jaunā Android 13 versija. Internetā noplūdusī informācija liecina, ka jauno programmatūras versiju visticamāk redzēsim septembrī.

Android 13 būs salīdzinoši neliels Google mobilās operētājsistēmas atjauninājums. Tā pamatā ir dažas dizaina izmaiņas, kas redzētas pagājušā gada Android 12 atjauninājumā ar paplašinātu atbalstu lietojumprogrammu ikonu dizainam, kā arī tiek pievienots atbalsts jaunajam Bluetooth LE audio standartam un jaunām konfidencialitātes funkcijām.

Google minēja, ka tā ceturtā publiskā beta versija, kas tika izlaista pagājušajā mēnesī, būs operētājsistēmas pēdējā lielā beta versija un ka Android 13 ir “tikai dažu nedēļu attālumā”. Turpmākās detaļas, par kurām ziņoja 9to5Google, liecina, ka jaunā operētājsistēmas versija varētu būt pieejama septembrī. Android 12, iepriekšējā operētājsistēmas versija, tika izlaista pagājušā gada oktobrī, bet Android 11 – 2020. gada septembrī.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt