iOS īpašniekiem tagad būs iespēja iestatīt tumšo režīmu Google Maps

Tumšais režīms jeb bieži vien dzirdētais termina angļu valodas nosaukums Dark mode ir kļuvis visai populārs un to izmanto daudzi. Tumša operētājsistēmas vai lietotņu fona izvēle ne tikai pasargā acis no spožas gaismas, bet arī pagarina viedtālruņa darbības ilgumu pēc vienas uzlādes. Vairums lietotņu jau piedāvā tumšo režīmu, bet daļa to turpina vēl joprojām izstrādāt un pamazām izlaiž saderības ar dažādām operētājsistēmām.

Google Maps jau sešus mēnešus piedāvā tumšo režīmu Android ierīču īpašniekiem. Beidzot arī tehnoloģiju gigants ir izlaidis populārās navigācijas lietotnes tumšo režīmu iOS ierīču īpašniekiem. Otrdien publicētajā bloga ierakstā Google min, ka tumšais režīms Maps lietotnē daļai iOS īpašnieku sāks parādīties jau nākošnedēļ, bet plašāku lietotāju skaitu sasniegs augusta beigās.

Google Maps

Līdzās tumšā režīma atjauninājumam meklēšanas gigants ieviesa arī līdzekli, kas ļauj dalīties ar reāllaika atrašanās vietu ar draugiem un ģimeni. Šī funkcija ļaus koplietot savu reāllaika atrašanās vietu uz laiku līdz trim dienām, bet pēc ieslēgšanas tā tiek noklusēta uz vienu stundu. Savas atrašanās vietas koplietošanu iespējams pārtraukt jebkurā laikā.

Attēla avots: Google

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt