Kā iesatīt tumšo režīmu Gmail?

Gmail tumšais režīms ir salīdzinoši jauns. Tas pavisam noteikti ietekmē ikdienas pieredzi, izmantojot lietotni. Tas ne tikai izskatās lieliski, bet arī samazina ekrāna spožumu, lasot e-pastus tumšākās vidēs, spēj ietaupīt nelielu akumulatora enerģijas daudzumu.

Lai gan ir pagājuši jau vairāki mēneši kopš parādījās iOS 12 un Android 10 ar tumšajiem režīmiem, Gmail bija viena no pēdējām lietotnēm, kas laida klajā jaunās krāsu shēmas.

Tomēr bija vērts gaidīt – to ir pavisam vienkārši iestatīt!

Gmail tumšais režīms darbvirsmai

Lai aktivizētu Gmail tumšo režīmu, dodieties uz Gmail.com un noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi (Settings), kas atrodas augšējā labajā stūrī zem profila attēla. Izvēlieties Dizainu (Themes), tiniet garām dažādiem attēlu motīviem un noklikšķiniet uz melna attēla (kad uzliekat uz tā peli, parādās teksts Tumšs (Dark)).

Gmail tumšais režīms Android

Lai iestatītu tumšo režīmu Gmail lietotnei, vispirms pāliecinieties, vai ir uzinstelēta lietotnes jaunākā versija. To var izdarīt, apmeklējot Google Play veikalu un apskatoties, vai pie Gmail lietotnes neparādās poga Atjaunināt (Update).

Ja viedtālrunī ir iespējots Android 10 tumšais dizains, lietotnei vajadzētu automātiski pārslēgties uz jauno izskatu. To arī var aktivizēt manuāli, pieskaroties Izvēlnes (Menu) pogai augšējā kreisajā stūrī, tad ritināt uz leju, līdz atrodiet Iestatījumus (Settings), bet pēc tam Vispārīgos iestatījumus (General Settings). Šeit iespējams mainīt Gmail dizainu uz gaišu, tumšu vai sistēmas noklusējumu.

Gmail tumšais režīms iOS

Gmail tumšajam režīmam ir nepieciešams ilgāks laiks, lai nonāktu pie iOS operētājsistēmas, šī opcija var nebūt pieejama, kamēr Apple to neaktivizēs no savas puses. Atjauninājums būs pieejams visiem lietotājiem.

Kad atjauninājums būs pieejams, ja izmantojat tumšo režīmu savā viedtālrunī, Gmail tumšais režīms tiks aktivizēts automātiski. Manuāli to var izdarīt ieejot Iestatījumos (Settings) un pēc tam pieskaroties Dizaina (Theme) sadaļai, kur iespējams izvēlēties Tumšo (Dark) režīmu. Paskatieties, iespējams, tas jau tur ir. Ja ne, var nākties pagaidīt nedaudz ilgāk.

Avots: Tech Radar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt