Lietotne Google Docs drīz izskatīsies mazliet citādāk

Google Workspace lietotnes tiek pārveidotas. Uzņēmums plāno tuvākajās nedēļās atjaunināt lietotņu Drive, Docs, Sheets un Slides dizainu, lai to labāk pielāgotu Material Design 3 dizaina sistēmai, uzņēmums paziņoja 24 feburārī.

Google Docs dizains un pārējās Workspace lietotnes, ļoti atgādināja visiem pazīstamo Microsoft Office dizainu. Daudzi interneta lietotāji uzskata, ka ir pienācis laiks izmaiņām.

Ja esat pazīstami ar Gmail atjaunināto izskatu, jaunajās Workspace lietotnēs daudz kas ir aizgūts no tā. Google ir pievienojis tumšākus toņus tādām lietām kā rīkjosla un komentāri, lai tās izceltos uz baltās dokumenta lapas. Arī poga “Kopīgot” ir vairāk noapaļota.

Foto: ekrānuzņēmums no workspace.google.com

Turklāt Google pievieno arī trešo pušu viedo mikroshēmu atbalstu – par šo funkciju uzņēmums paziņoja oktobrī. Tas ļautu integrēt trešo pušu lietotnes tieši jūsu dokumentos, līdzīgi kā tas ir ar lietotnēm Notion un Coda.

Šīs lietotnes ietver Atlassian, Asana, Figma, Miro, Tableau un ZenDesk, un tās būs pieejamas “tuvākajās nedēļās”. Uzņēmums arī izvietoja dažus jaunus viedos rīkus, tostarp hronometru, emocijzīmīšu balsošanas un kalendāra ielūgumu rīkus dokumentiem, kā arī ērtu datuma īsceļu rīku programmā Sheets.

Avots: Google

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt