Ray-Ban Meta viedās brilles var publicēt Instagram stāstiņus

Ar Ray-Ban Meta briļļu atjauninājumu var pa tiešo publicēt Instagram stāstiņus. Taču tas nav vienīgais jaunums..

Tagad brilles var izmantot, lai tūlītēji publicētu stāstiņu (story), vienkārši palūdzot balss asistentam “publicēt foto Instagram” vai “dalīties ar pēdējo foto Instagram”. Tas gan neizveidos paliekošu publikāciju, bet būs lieliska opcija, ja nekavējoties vēlaties dalīties ar stāstiņu.

Papildus Instagram uzlabojumiem, viedajām brillēm tiek pievienots arī Amazon Music straumēšanas atbalsts. Taču stresa situācijās labs sabiedrotais būs lietotne Calm, kas palīdzēs meditēt, veikt apzinātības meditāciju un sniegs citus pašaprūpes materiālus. 

Meta ziņo, ka funkcijas būs pieejamas pakāpeniski. Ja tās uzrunā, iespējams, tagad ir īstais laiks veikt šādu pirkumu. Pagājušajā mēnesī solītie stili nu ir pieejami, ieskaitot divas Skyler rāmju krāsas (cilvēkiem ar mazām sejām) un jaunu Headliner cilvēkiem, kuriem grūti atrast sev derošus okulārus.

Atjauninājums kļuvis reāls vien nedēļas pēc tā, ka programmatūra guvusi atbalstu Meta AI un video zvaniem. Lai gan dalīšanās ar Instagram stāstiņiem un citas funkcijas, iespējams, nebūs noteicošais iegādāšanās faktors, tas noteikti piešķir brillēm lielāku vērtību. 

Ray-Ban Meta brilles kļuvušas īpaši atzītas vidē, kur valkājamas ierīces, izņemot viedpulksteņus, nespēj izlauzties. Ražotājus pat ir apgrūtinājis pieprasījums. Kamēr Google ir izteikusi mājienus par piedalīšanos spēlē ar Project Astra, Meta, šķiet, ir diezgan ērtā pozīcijā.

Avots: Techopedia 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt