Whatsapp beidzot varētu ieviest izzūdošās ziņas

Izmantojot ziņojumapmaiņas lietotnes un sociālo mediju platformas, ir iespēja uz laiku izlikt saturu, pirms tas tiek izdzēsts pilnībā uz visiem laikiem. Nesen Twitter ir spēlējies un izmēģinājis šo funkciju. Saskaņā ar WABetaInfo izskatās, ka arī WhatsApp varētu veidot līdzīgu funkciju jaunākajā beta versijā.

Saskaņā ar jaunāko beta versiju, WhatsApp varētu mēģināt pārbaudīt pazūdošo ziņojumu funkciju. Šī funkcija ļaus lietotājiem sūtīt ziņojumus viens otram, iestatot laika periodu, pēc kura, ziņojumi automātiski izdzēsīsies.

Balstoties uz pašreizējiem iespējām, izdzēšanas laiks svārstās no stundas līdz pat gadam. Ja vēlaties izveidot privātu sarunu, kuru nebūtu vēlams redzēt kādai citai personai, varat iestatīt dzēšanas funkciju uz stundu. Stundu pēc ziņas aizsūtīšanas, tā tiks automātiski dzēsta. Tas ir efektīvs rīks, salīdzinājumā ar paša čata dzēšanu, jo dzēšot čatu, nav garantēts, ka otra persona arī dzēsīs čatu uz savas ierīces.

Tomēr nav skaidrs, kad šī funkcija tiks ieviesta aplikācijā. Parasti beta versijā pamanītās funkcijas aizņem kādu laiku pirms tās tiek iespējotas tiešsaistē, un nereti atšķirās no beta testētajām versijām.

Avots: Wabetainfo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt