Kā pārvērst savu veco viedtālruni par novērošanas kameru?

Gandrīz ikvienam no mums mājās ir kāds vecs viedtālrunis, kuru paturam rezervei gadījumam, ja kas notiek ar esošo un to uz brīdi nepieciešams aizstāt. Ja tas jorpojām strādā, tam var atrast kādu lietderīgu pielietojumu – izmantot to kā mazu mazu bērnu noklausīšanās ierīci vai kā Google Home balss asistentu. Taču, vai esat kādreiz aizdomājies to izmantot kā mājas novērošanas kameru?

Izvēlēties video novērošanas lietotni

Lai savu veco viedtālruni pārveidotu par video novērošanas kameu, vispirms tajā nepieciešams uzstādīt tam paredzētu lietotni. Lielākā daļa no šādām lietotnēm piedāvā daudzas vienādas funkcijas, piemēram, lokālo straumēšanu, mākoņstraumēšanu, materiālu ierakstīšanu un glabāšanu lokāli vai attālināti, kā arī kustību uztveršanu un dažādus brīdinājumus.

Kad būsiet uzstādījis lietotni, varēsiet brīvi pārraudzīt telpu un kontrolēt jauno video novērošanas kameru no sava viedtālruņa.

Kā piemēru, šādai lietotnei, kas darbojas gan uz Androidgan iPhone viedtālruņiem var minēt lietotni Alfred. 

Kad esat izvēlējies sev piemērotāko video novērošanas lietotni, uzstādiet to savā vecajā un arī jaunajā viedtālrunī.

Vairums lietotņu no jaunā viedtālruņa ļaus kontrolēt veco viedtālruni, piedāvājot tādas papildfunkcijas, kā piemēram, personu pievienošanu, kustības uztveršanas jutību un iespēju pielāgot zema apgaismojuma filtru.

Izvēlieties pareizo vietu

Kad lietotne ir uzstādīta abos viedtālruņos, būtiski izvēlēties atbilstošu vietu, kur jauno video novērošanas kameru novietot. Iespējams, vēlēsieties, lai kamera ir vērsta uz galveno ieejas punktu mājā, pagalmā vai uz vietu, kur glabājat vērtslietas. Lai nodrošinātu pietiekami jaudīgu video pārklājumu, lietotnē iespējams arī savienot vairākus viedtālruņus, kas atrodas vairākās istabās.

Video novērošanas kameras uzstādīšana un ieslēgšana

Lai kvalitatīvi novietotu jauno novērošanas kameru, izmantojiet statīvu vai piesūcekni, kas viedtālruņa korpusu pievieno pie kādas virsmas. Pēc tam to novietojiet neredzamā vietā.

Atcerieties, ka video straumēšanai nepieciešams visai daudz enerģijas, kā arī viedtālrunim jābūt ieslēgtam 24/7. Lai viedtālrunis kvalitatīvi funkcionētu, to vislabāk visu laiku turēt pieslēgtu strāvas avotam. Šādam nolūkam, ieteicams, iegādāties garāku uzlādes vadu, lai jauno novērošanas kameru varētu brīvi un ērti pārvietot.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt