McLaren Senna no Lego

Vēl viens slavens transportlīdzeklis ir saņēmis Lego veidotu automašīnu. Mazie plastmasas bloki tika izmantoti, lai izveidotu pilna izmēra automašīnas kopiju. Šoreiz šis auto bija McLaren Senna, kam bija nepieciešams deviņas reizes ilgāks laiks nekā reāla automašīnas izveide.

Iespējams jau esat redzējuši 1:1 Lego replikas no Chevy Silverado kravas automašīnas , Porsche 911 Turbo un braucoša Bugatti Chiron.

Senna replikas izveide bija apjomīgs darbs, kam bija nepieciešami 467 854 Lego klucīši, no kuriem 20 000 tika izstrādāti tieši šim modelim. 42 Lego profesionāļi auto izveidoja 2725 stundās – aptuveni četrus mēnešus. Tas ir vairāk nekā deviņas reizes ilgāk par 300 stundām, kas nepieciešamas, lai izveidotu īstu Senna automašīnu. Turklāt modelis sver 3 748 mārciņas, kas ir vairāk nekā 1100 mārciņu smagākas par ražošanas transportlīdzekli.

Lai gan modelis nav vadāms kā Bugatti, tam ir dažas darba funkcijas, piemēram, gaismas, informācijas un izklaides sistēma. Ir arī aizdedzes poga, kas atskaņo automašīnas 789 zirgspēku twin-turbo V8 audio paraugu.

Ne viss eksemplārā ir izgatavots no Lego. Lego klucīši, kas ir pielīmēti uz pastiprināta tērauda rāmja, pedāļi, stūres rats, vadītāja sēdeklis, automašīnas nosaukums, riteņi un riepas ir izgatavoti no faktiskās automašīnas, lai gan bremžu suportu un disku izgatavošanai tika izmantots Lego.

Savukārt īpašās šķērsgriezuma durvis nedarbojas uz eņģēm – tās ir jāpaceļ un jāizslēdz ar rokām.

Tika saražotas tikai 500 īstas McLaren Senna automašīnas, un katras automašīnas cena bija no £ 750,000 (aptuveni $ 992,000). Visas McLaren Senna automašīnas ir jau pārdotas.

McLaren Senna Lego versiju būs iespējams aplūkot Goodwood Festival of Speed pasākumā, kas jūlijā notiks Anglijā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt