Mercedes-Benz atveido 1901. gada Simplex 35 PS

Pavisam nesen Mercedes-Benz prezentējis visai interesantu, jauna koncepta automašīnu. Un pats labākais – tā ir pilnīgi elektriska!

Vision Mercedes Simplex, kas tika prezentēta pagājušajā nedēļā 2019. gada Frankfurtes motoršovā, būtībā ir visai līdzīga 1901. gada Mercedes automašīnai 35 PS. Oriģinālā Simplex 35 PX spēlēja lielu lomu automašīnu industrijas attīstībā laikā, kad pa ielām brauca lielas, smagnējas koka automašīnas,

Tā vietā, lai uzņēmums Vision Mercedes Simplex automašīnai izmantotu daudz mūsdienīgas detaļas, autoražotājs ir palicis diezgan uzticīgs oriģinālam. Vairāki elementi (piemēram, radiators) ir apstrādāti ar zelta krāsas elementiem, un salonā  ir ievietots displejs, kas sniedz informāciju par dažādiem automašīnas rādītājiem. Bez tā pats automašīnas salons ir veidots pēc minimālisma stila, tajā ir tikai pāris nelieli displeji, kas sniedz braukšanai nepieciešamo informāciju.

Maz ticams, ka šis automašīnas dizains ieraudzīs ražošanas gaismu, bet tas tomēr ir skaists skats uz vienu no Mercedes pirmajām automašīnām ar mūsdienīgu piesitienu – elektromotoru.

https://www.youtube.com/watch?v=8qhhIDR4H7A

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt