Mercedes-Benz EQV elektriskais furgons

Mercedes-Benz ir viens no vadošajiem komerciālo furgonu ražotājiem pasaulē, īpaši augstākajā līmenī, un uzņēmums vēlas aizsargāt šo statusu nākotnē ar elektrisko koncepciju, kas tika paziņots otrdien Ženēvas auto izstādē.

EQV koncepcijas furgons ir spējīgs nobraukt līdz pat 249 jūdzēm (400 km), ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.  Tas ir pateicoties 100 kWh akumulatoram, kas veido lielāko daļu kravas automobiļa grīdas. (Tas sasaistītu to ar Tesla par lielāko komerciālo akumulatoru, kas atrodas automašīnā.) Elektromotora jauda ir 150 kW (201 zirgspēku). Furgonā būs arī Mercedes-Benz balss aktivizēta MBUX informācijas un izklaides sistēma, kas piedāvā īpašas iezīmes, piemēram, spēju balstīt navigāciju uz atlikušo akumulatora daudzumu.

Furgons tiek izgreznots ar daudzām smalkām greznībām (vismaz konceptuālā formā). Rozā zelta akcenti apzīmē interfeisa paneļa elementus. Tāda pati krāsa ir atrodama uz sešiem automašīnas sēdekļiem (iespējama līdz 7 vai 8), kas ir pretstatā tumšzilai un melnai ādai. Furgons spēj pārvadāt līdz pat 8 pasažieru.

Mercedes-Benz saka, ka EQV koncepcija atradīsies vācu automobiļu EQ elektrisko transportlīdzekļu sērijā, un pirmie pāris saražotie auto darbosies kā lielāks stimuls elektrifikācijai nākamajos gados. EQV galīgā ražošanas versija tiks debitēta šogad notiekošajā Frankfurtes auto izstādē un tad tiks parādīti arī vairāk gatavu furgonu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt