Razer iepazīstina ar savu pirmo spēļu monitoru 27 collu Raptor

Razer ražo daudz ar spēlēm saistītu aparatūru un piederumus, taču līdz šim uzņēmums faktiski nepiedāvāja savu spēļu monitoru. No šodien tas ir mainījies, piedāvājot Razer Raptor 27 collu IPS displeju ar 144Hz atsvaidzes intensitāti.

Razer Raptor ir QHD (2560×1440) displejs, un papildus ātrajam atsvaidzināšanas ātrumam tam ir arī 1 ms reakcijas laiks un Ultra Low Motion Blur. Tas aptver 95% no DCI-P3 krāsu gammas, tāpēc krāsu precizitātei vajadzētu būt diezgan labai, turklāt tā ir sertificēta arī HDR400, sasniedzot 420 nits spilgtumu. Protams, tas atbalsta arī adaptīvo sinhronizāciju, izmantojot AMD FreeSync tehnoloģiju ar iebūvētu arī G-Sync saderīgu sertifikātu.

Savienojamības ziņā Razer Raptor ir diezgan universāls ar HDMI 2.0b pieslēgvietu, DisplayPort 1.4 savienotāju, diviem USB 3.2 Gen 2 (A tipa) portiem un USB Type C tipa savienotāju ar DisplayPort 1.4 signālu. Piekļuvei visām šīm pieslēgvietām vajadzētu būt diezgan vienkāršai, monitoru pagriežot par 90 grādiem uz stenda, lai nodrošinātu piekļuvi portiem. Stendā ir arī kabeļu pārvaldības slots, tāpēc visus tur esošos kabeļus varat salikt vienkopus, lai kabeļi netraucētu un būtu sakārtota darba virsma. Kā arī stenda pamatnē ir Chroma apgaismojums.

Razer Raptor tagad ir iespējams iepriekš pasūtīt Razer tīmekļa vietnē, un tas maksā 699,99 USD (~627 EUR). Monitorus sāks piegādāt 11. novembrī.

Avots: neowin

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Psc atkal telefonā iebakstiju mīnusu ļoti labam rakstam. Lūdzu piedod man , autor. Pēc parametriem ļoti sakarīgs gaming monis. Varētu paķert, ja līdz mums atnāktu par solīto cenu.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt