Samsung laidīs klajā jaunu A klases viedtālruni ar 5G

Samsung ir paziņojis par jaunu viedtālruni – Galaxy A42 5G. Tas ir jaunākais uzņēmuma A-sērijas viedtālrunis par salīdzinoši zemu cenu. A 42 tagad ir Samsung lētākais 5G viedtālrunis, kas tiek pārdots par aptuveni 390 Eur. Tas nozīmē, ka tas ir par 90 Eur lētāks nekā Galaxy A51 ar 5G, kas iepriekš bija lētākais Samsung viedtālrunis ar 5G.

Jaunajam Galaxy A42 viedtālrunim ir Snapdragon 750 G vidusšķiras procesors, par kuru pagājušajā mēnesī paziņoja Qualcomm. Tas ir soli augstāk kā Snapdragon 730G, kas redzēts tādos viedtālruņos kā Google Pixel 4A, bet nav tik spēcīgs kā Snapdragon 765G, kas atrodams Google Pixel 4A 5G un OnePlus Nord viedtālruņos.

Samsung Galaxy A42 viedtālrunim ir 6.6 collu OLED displejs ar nelielu izgriezumu 20 megapikseļu priekšējai kamerai. Tam ir 4 – 8 GB RAM (atkarībā no modeļa), 128 GB atmiņas krātuve, ko var paplašināt ar MicroSD atmiņas karti, kā arī 5000 mAh akumulators un jaunajiem Samsung raksturīgais ekrānā iebūvētais pirkstu nospieduma sensors. Viedtālruņa aizmugurē ir četras kameras: 48 megapikseļu platleņķa kamera, 8 megapikseļu ultraplatleņķa kamera, kā arī 5 megapikseļu dziļuma sensors portretu efektu radīšanai.

Viedtālruni iespējams iegādāties 3 dažādās krāsās – melnā, pelēkā un baltā – krāsas sadalītas 4 fragmentos, no kuriem augšpusē ir vistumšākais tonis, bet lejā – visgaišākais. Jaunais Samsung Galaxy A42 viedtālrunis vispirms 6. novembrī tiks izlaists Lielbritānijā.

Samsung Galaxy A4 cieši konkurēs ar OnePlus Nord, kas ir tikai par aptuveni 35 Eur dārgāks. Toties, Nord viedtālrunim ir iekļauts ātrāks procesors, vairāk RAM, 90HZ displejs un otra priekšējā kamera, kas saņēmusi kopumā pozitīvas atsauksmes.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt