Apple dubulto, tiko izlaisto, AirPod Pro austiņu ražošanu augstā pieprasījuma dēļ

AirPods austiņu izlaiaišanas brīdī, daudzi izsmēja to dizainu, taču tas neietekmēja klientu velmi iegādāties jauno inovāciju, jo laika gaitā atklājās, ka AirPod austiņas ir viens no Apple viss pārdotākajiem produktiem pēdējo gadu laikā.

Nikkei Asian pētījumā ir atklājies, ka pieprasījums pēc jaunajām AirPods Pro austiņām ir tik liels, ka Apple kompānija šobrīd ir spiesta dubultot to ražošanu. Paredzams, ka uzņēmums palielinās ražošanas apjomu līdz 2 miljoniem vienību vienā mēnesī. Lai gan nezinām, cik daudz vienību Apple šobrīd jau ir pārdevis, fakts, ka uzņēmums palielina produkta ražošanu līdz 2 miljoniem vienību mēnesī, dod mums vērā ņemamu priekšstatu, ja pieņemam, ka Apple, visdrīzāk, izvairītos ražot vairāk, nekā reāli tirgus pieprasa.

Gadījumā, ja dzirdat par šo pirmo reizi, tad AirPods Pro modelis tika izlaists pašās oktobra beigās, kā ,,Pro” versija AirPod austiņām. Tās ietver sevī labāku skaņas kvalitāti, kā arī trokšņa novēršanas funkcijas, kas bija kā klupšanas akmens šim Apple produktam.

Austiņas ir dārgākas nekā pirmais AirPods modelis, taču neskatoties uz augsto cenu, klienti joprojām ir sajūsmināti un labprāt tās iegādājas.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt