Apple izstrādājs izaicinošu nākotnes iMac datoru dizainu

Apple iMac ir saglabājis savu dizainu jau daudzus gadus, kas nozīmē, ka tuvākajā nākotnē kompānija varētu izstrādāt jaunu dizainu, vismaz tas ir tas, uz ko mēs ceram. Neatkarīgi no tā, vai tas notiks vai ne, izskatās, ka Apple ir nācis klajā ar diezgan iespaidīgu ideju par jauno dizaiu.

Saskaņā ar nesen atklāto AppleInsider patentu, tas norāda Apple pagatavotā iMac potenciālo dizainu, kura pamatā ir viens stikla ekrāns. Kā redzams zīmējumā, iMac ar tā displeju atrodas izliektā rāmī, kas vērsts pret lietotāju, ar nelielu statīvu aizmugurē, kas noturēs ierīci lenķī.

Rāmja apakšā ir vieta, kur potenciāli izskatās, ka varētu atrasties tastatūra, kā arī divas vietas pa kreisi un pa labi no tās, kas varētu būt dubultie skārienpaliktņi, izveidojot patiesu all-in-one darbvirsmas sistēmu. Tas nodrošinātu faktu, ka datoram nebūtu nepieciešamības pievienot citas ierīces.

Tā ir izaicinoša dizaina ideja, un, ņemot vērā, ka tas ir patents, patiesībā nav teikts, vai Apple vispār plāno to izstrādāt realitātē. Neraugoties uz to, ka mēs ļoti labprāt redzētu Apple parveidojot iMac dizainu vai piedāvājot jaunas idejas, fakts, ka nesen tika izlaists iMac Pro, nozīmē, ka kādu laiku nekas jauns patērētājiem netiks piedāvāts.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt