Mini LED tehnoloģija Apple produktos

Balstoties uz iepriekšējo ziņojumu, slavenā TF International Securities ‘Ming-Chi Kuo’ ir atgriezies ar lielākām cerībām par mini LED tehnoloģijas izmantošanu Apple gaidāmajos izstrādājumos. Jaunā piezīmē, kuru redzēja MacRumors, Kuo ir runājis par priekšrocībām, ko jaunā displeja tehnoloģija varētu sniegt.

Mini LED tehnoloģija Apple datoros

Iepriekš Kuo teica, ka viņš sagaida, ka Cupertino gigants laikposmā no 2020. gada beigām līdz 2021.gada sākumam parādīs savus pirmos iPad un MacBooks ar mini LED tehnoloģiju. Tas acīmredzami ir plašs termiņš, taču pilnīgi saprotams, ņemot vērā, ka šī ir topošā tehnoloģija un piegādātāji var saskarties ar problēmām. Tomēr savā jaunajā paziņojumā Kuo ir norādījis precīzāku laika grafiku, kas nozīmē, ka, iespējams, pagaidām ražošanas jautājumi tiek kontrolēti.

Kuo apgalvo, ka Apple šobrīd plāno izlaist aptuveni četrus līdz sešus produktus, kas izmantotu jauno un uzlaboto mini LED tehnoloģiju, no kuriem pirmais būs 12,9 collu iPad Pro. Tiek ziņots, ka to atbalstīs A14X mikroshēmojums, un tas ir paredzēts izlaist 2020. gada trešajā ceturksnī. Pēc tam uzņēmums plāno nākamā gada ceturtajā ceturksnī ieviest 16 collu MacBook Pro ar mini LED displeju. Tam sekos atlikušie produkti, kurus visus paredzēts piegādāt pirms 2022. gada beigām.

Pirms tam Kuo bija teicis, ka Apple vēlas aizstāt OLED ar mini LED tehnoloģiju, jo tas necieš no izdegšanas problēmām. Jaunajā paziņojumā viņš pieminēja vēl dažas priekšrocības, piemēram, samazinātu acu slodzi un izklaides iespēju palielināšanos, pateicoties uzlabotajām krāsām un kontrastam. Iepriekš viņš arī paziņoja, ka šī tehnoloģija ļaus uzņēmumam izgatavot plānākus un vieglākus izstrādājumus.

Izņemot to, mini LED tehnoloģijas izmantošana arī palīdzēs Apple samazināt savu paļaušanos uz Samsung, jo tā vietā it kā iegādāsies komponentus no LG, Avary / ZDT, Epistar, Radiant un TSMT. Tā kā mini LED tehnoloģija vēl ir tikai sākumstadijā, sagaidāms, ka nākamie Apple produkti būs diezgan dārgi dēļ jauno displeja tehnoloģiju. Vēlāk, kad vairāk ražotāju sekos Apple pēdām, izmaksas, iespējams, samazināsies, tāpat kā visiem sasniegumiem.

Avots: Wccftech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt