HP Spectre x360 klēpjdators ar baterijas darbības laiku 22,5 stundas

Portatīvie datori ir lieliski piemēroti, lai tos varētu pārvietot un paņemt sev līdzi uz jebkuru vietu. Tomēr problēma ir tā, ka klēpjdatori ir daudz jaudīgākas ierīces, tāpēc tie patērē akumulatoru ātrāk, nekā,piemēram, planšetdatori. Tas nozīmē, ka parasti klēpjdatora baterija darbojas ne vairāk kā dažas stundas, kad atkal nepieciešams veikt baterijas uzlādi.

Tomēr HP vēlas izmainīt šo problēmu, jo viņi ir paziņojuši par savu jaunāko klēpjdatoru, HP Spectre x360. HP kompānija lepojas, ar 22,5 stundu akumulatora darbības laiku, kas saskaņā ar HP padara to par “pasaulē visilgāko akumulatora darbības laiku četrkodolu konvertējumā “. Cik patiesībā ilgs ir šī akumulatora darbība laiks, gan precīzi vēl nav zināms, bet ja tā ir taisnība, tad manuprāt, tas ir diezgan iespaidīgi.

Klēpjdators būs aprīkots ar 13 collu vai 15 collu displeju, kas atbalstīs Full HD vai 4K izšķirtspēju, un to darbina Intel jaunākais 8. paaudzes četrkodolu procesors. Tiks atbalstīts arī līdz pat 16 GB operatīvās atmiņas un 512 GB cietā diska atmiņa. Tiks izveidota arī iebūvēta tīmekļa kamera, kuras aizmugurējā slēdzene automātiski izslēdz tīmekļa kameru, ja tā netiek izmantota.

Lielākoties 13 collu un 15 collu modeļi ir vienādi, un galvenā atšķirība ir tāda, ka 15 collu modelis būs ar atsevišķu NVIDIA GeForce GTX 1050Ti video karti. HP Spectre x360 13 collu un 15 collu klēpjdatora modeļi tiks piedāvāti šā gada novembrī, un to cenas ir paredzamas, sākot no $ 1,149 un $ 1,389 dolāriem.

Avots: ubergizmo.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt