Amazon Echo Frames brilles tagad ir pieejamas visiem

Pagājušajā gadā Amazon nolēma sekot modernajam trendam un arī izveidot savas Smart brilles. Amazon izveidoja brilles, kas pazīstama kā Echo Frames ar iebūvētu Alexa sistēmu tajās. Taču uzņēmums nekur nesteidzās ar produkta izlaišanu publiskajā telpā. Līdz šim brīdim Echo Frames varēja iegādāties tikai tie, kuri saņēma speciālu ielūgumu.

Taču tiem, kuri ir vēlējušies iegādāties šīs brilles, bet līdz šim nav saņēmuši ielūgumu, beidzot būs iespēja to izdarīt. Amazon ir nācis klajā ar uzlabotu Echo Frames modeli un ir paziņojuši, ka tagad jebkurš spēs tās iegādāties arī bez ielūgumiem.

Amazon ir veicis dažus uzlabojumus oriģinālajam modelim. Brillēm tika uzlaboti skaļruņi. Oriģinālajam modelim ir iebūvēta atvērtā tipa ausu skaļruņi, bet jaunajā modelī ir skaļruņi, kas automātiski pielāgos skaļumu pamatojoties uz apkārtējo fona troksni. Papildus, līdz pat 40%, ir palielināts arī baterijas darbības ilgums.

Jauno Echo Frames cena ir 250$, salīdzinājumā ar sākotnējā modeļa 180$ cenu. Tā ir dārga un moderna tehnoloģija, taču ir skaidrs, ka šis trends turpina augt un iegūt arvien lielāku sabiedrības uzmanību.

Šeit ir iespējams apskatīt un iegādāties brilles Amazon vietnē.

Avots: Aboutamazon

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt