iPhone 16 Pro Max būs ilgstošāka baterija

Ilgi gaidītais iPhone 16 Pro Max varētu tikt papildināts ar ilgstošāku akumulatoru, taču Apple sagatavojuši kādu āķi. 

Apple analītiķis Mink-Čī Kuo ir zināms kā uzticams Apple informācijas vēstnesis. Šoreiz viņš ziņo par jaunās ierīces akumulatora elementiem ar palielinātu enerģijas blīvumu.

Tirgus analītiķis no KGI Securities skaidrojis, ka iPhone ražotājs varētu izvēlēties palielināt pašreizējā akumulatora izmēra jaudu vai piedāvāt identisku akumulatora dzīvildzi, taču mazākā izmērā. Tas ir, lai veidotu vietu citām viedtālruņa daļām.

Kuo arī vēsta, ka Apple aizstāšot esošo alumīnija baterijas korpusu ar nerūsējošo tēraudu. Tas ne tikai apturēs siltuma izplatīšanos, bet arī būs “izturīgāks ar mazāku korozijas risku.”

Ja tā patiešām notiks, Apple būs veiksmīgi pielāgojušies ES regulām par nākotnes viedtālruņu bateriju aizstāšanu. Mērķis ir, ka lietotāji var nomainīt barošanas blokus, bet tas, kā Apple uz to atbildēs un cik lielā mērā – noteikti būs interesanti uzzināt. 

iPhone 16 Pro Max būšot 6.9 collu ekrāns, kas noteikti palielinātu tik ļoti svarīgo telpu, it īpaši, ja baterija tiks samazināta.

Runājot par āķi – šķiet, izmaiņas skars tikai iPhone 16 Pro Max un tikai tad katru nākamo iPhone, ja vien nebūs problēmu ar testēšanu un ražošanu. Tas nozīmē, ka gribētājiem jāgaida līdz 2025. gadam, ja 16 Pro Max neiet pie sirds. 

Tomēr šāda izvēle nav nekāds jaunums. Katru reizi, kad Apple laiž klajā uzlabotas un jaunas funkcijas, pirmās tās saņem Pro Max ierīces. Lielie jaunumi liek tām izcelties un attaisno augsto cenu. Protams, pēc laika arī pārējie modeļi tiek uzlaboti. 

Avots: Techopedia 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt