PlayStation VR2 ražošana tiek pārtraukta

PlayStation ierīces

PlayStation VR2 ierīce, ko laida klajā pagājušajā februārī, netika sagaidīta ar atplestām rokām. Iespējams, spēļu trūkuma dēļ. 

Sony, iespējams, strādā pie jaunas PlayStation 5 versijas, taču tā vietā esot apturējuši VR2 produkciju. Bloomberg ziņo, ka tas ir, lai “patīrītu” esošo inventāru. Jaunumi nākuši klajā vien gadu pēc ierīces debijas pagājušā gada februārī. IDC analītiķi norāda, ka 2023. gadā uzņēmums pārdevis 1.7 milj. vienību. 

Aizgājušā gada laikā Sony pārdošanas rādītāji pakāpeniski samazinājās. Parasti pārdoto ierīču apjomi pēc svētkiem strauji pieaug, it īpaši ASV. Tieši šai ierīcei 2023. gada pēdejais ceturksnis  esot bijis vissmagākais.  

Par Sony PlayStation VR2 

Ierīcei ir četras izsekošanas kameras, katrai acij piedāvā 4K izšķirtspēju un ir aprīkots ar 120Hz OLED ekrānu. Līdzinoties Apple Vision Pro, tam ir “caurlaides” režīms, kas ļauj saskatīt sev apkārt esošo vidi. Taču atšķirībā no Apple un Meta ierīcēm, Sony VR2 izmantošanai nepieciešams PlayStation 5. 

Viens no iemesliem, kāpēc VR2 nav plūcis laurus, ir lietotņu trūkums. Līdz šim Sony laiduši klajā tikai 4 virtuālās realitātes spēles, un uzņēmums vēl nav atklājis, vai tiks izveidotas jaunas. Vēl jo vairāk, PS VR2 trūkst atgriezeniskās saderības, tas ir, spēlētāji nevar spēlēt pirmās paaudzes VR spēles. 

Iespējams, drīz viss mainīsies. Sony nesen paziņoja, ka strādā pie datora atbalsta VR2, un pēc neilga laika būs pieejams arī atjauninājums.  Ja informācija izrādīsies patiesa, tirgošanas apjomi varētu celties, jo spēlētāji, kas nevēlās iegādāties PlayStation 5, varēs baudīt datora piedāvājumus. Vēl, lai paaugstinātu tirgošanas daudzumus, Sony varētu samazināt ierīces cenu – šobrīd tā ir 643 EUR. Salīdzinājumam – PlayStation 5 cena 600 EUR. 

Avots: IndianExpress

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt