Arī jaunais Sony PS5 nav izbēdzis no agrīnām tehniskām problēmām

Lai cik vilinoši nebūtu iegādāties jaunākās tehnoloģijas to izlaišanas dienā, varbūt, dažreiz labāk būtu nedaudz nogaidīt. Bieži iepriekš nepamanītas problēmas atklājas brīdī, kad tehnoloģiju nodot tūkstošiem lietotāju rokās, kuri ar tām dara ļoti daudz, dažādu interesantu lietu, kuras nereti rada nepatīkamas sekas. Izskatās, ka Sony PS 5 nespēs izbēgt no šīm standarta komplikācijām.

Šādas komplikācijas ir piemeklējušas vairākus no pašiem pirmajiem, ilgi gaidītās PlayStation 5 konsoles, lietotājiem. Konkrētāk, spēlētāji uzsver nesaprotams skaņas, kuras izdveš konsoles kontrolieris. Atsevišķos gadījumos, spēlētāji jau ir paspējuši nosūtīt atpakaļ savus kontrolierus to ne funkcionalitātes dēļ.

Raksturojot konkrētāk nepatīkamo skaņu, daži spēlētāji ziņo, ka viņu konsoles izdala skaņu kura ir līdzīga kukaiņu dūkšanai, kad tie lido. Tas var radīt priekšstatu, ka kaut kas nav kārtībā ar jauno ierīci, neņemot vērā faktu, ka tas pavisam vienkārši ir kaitinoši. Papildus tam, cilvēki ir novērojuši, ka konsoles, iespējams, slikti dzesējas, jo, aktīvi spēlējot konsoli, rodas sajūta, ka tās ventilatori visu laiku tiek nodarbināti maksimālajā ātrumā.

Citas problēmas ietver konsoles avāriju un pilnīgu sistēmas restartēšanu. Vienā gadījumā konsole ieslēdza remonta režīmu, un beigās nobeidzās pilnībā. Citi lietotāji arī ziņo par tādām problēmām kā DualSense kontrollera atvienošana spēlēšanas laikā. Šobrīd nav skaidrības, vai tas viss ir saistīts ar pašu aparatūru vai arī šīs problēmas varētu novērst ar precīzu programmatūras ielāpu, tāpēc gaidīsim līdz Sony piedāvās risinājumu.

Avots: Lowyat

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt