Video redzams jaunais iPhone SE 2

Ja varētu ticēt baumām, tad Apple drīz oficiāli izlaidīs lēto iPhone SE 2. Pateicoties publicētajam videoklipam Youtube vietnē, kādai personai sanācis uzfilmēt modeļa prototipu, taču nedrīkst izskaust iespēju, ka modelis klipā ir viltojums.

Šo video publicējam tāpec, ka iepriekš jau tika baumots, ka iPhone SE 2 dizains līdzināsies iPhone 8 modelim. Iepriekš redzamajā videoklipā redzams, ka iPhone SE 2 ir sportiski plakani sāni, nevis izliektas kā iPhone 8. Šis ir pretrunā ar iepriekš dzirdētajām baumām, tāpēc, vai nu viens vai abi no šiem apgalvojumiem varētu būt nepareizi.

Interesanti, ka šajā video modeļa dizains šķietami atbilst baumām, kas apvij iPhone 12, kuras apgalvo, ka modeļa  dizains atgādina iPhone 4 ar tā plakanām malām un stikla aizmuguri. Tomēr video autors apgalvo, ka redzamais modelis iPhone SE 2.

Tā kā nav informācijas, kura oficiāli apstiprinātu šo, video nebūtu vēlams uztvert pilnā nopietnībā. Apple plāno oficiālu atklāšanas pasākumu marta beigās, cerams līdz tam brīdim mums būs kāda konkrētāka informācija par jauno modeli.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt