Ievērojamākie roboti pasaulē

Roboti pārņem pasauli! Mēs zinām, ka šī diena ir tālu, bet tehnoloģija kļūst arvien labāka. Patiesībā, daži augsto tehnoloģiju uzņēmumi jau ir izstrādājuši diezgan iespaidīgus robotus, kas liek mums justies tā, ka nākotne ir jau šeit. Šie roboti nav superinteliģentie, bet nākotnē tie tādi var kļūt.

Sofija
Sofija ir cilvēkam līdzīgs robots, kurš spēj sarunāties. Šis robots ir parādījies vairākās lielās intervijās un uzstāšanās pasākumos. Sofija ir arī neparasta, jo viņa ir saņēmusi oficiālu pilsonību Saūda Arābijā un Apvienoto Nāciju Organizācijas titulu “Inovācijas čempions”. Sofija spēj atbildēt uz daudziem jautājumiem, kā arī spēj mācīties.

Romeo
Romeo ir humanoīdu lieluma robots, kurš ir projektēts un būvēts, lai palīdzētu gados vecākiem cilvēkiem, jo ​​viņi zaudē savu autonomiju. Šis robots ir paredzēts, lai varētu atvērt durvis, kāpt pa kāpnēm un pasniegt priekšmetus, vienlaikus turpinot rūpēties par saviem pienākumiem. Nākotnē šis gudrais robots var ļaut vecāka gadagājuma cilvēkiem palikt savās mājās ilgāk, nevis pārcelties uz aprūpes mājām.

Draugs
Draugs ir revolucionārs pavadošais robots, kas paredzēts, lai uzlabotu ģimenes dzīvi. Draugs ir paredzēts, lai izklaidētu ģimeni, palīdzētu jums ar ikdienas aktivitātēm, piedāvātu atgādināt par dažādām lietām, ja tas nepieciešams, atbalstītu jūs ar receptēm virtuvē un daudz ko citu. Varat izmantot Draugu, lai veiktu videozvanus, nepārtraukti skatītos uz mājām, savienotu visas viedās mājas ierīces un pat palīdzētu saviem bērniem mācīties.

Moley Robotic kitchen
Ja neesat ēdiena gatavošanas meistars, tad šis robots varētu būt noderīgs jums. Moley Robotic ir pilnībā automatizēts ēdiena gatavošanas robots, kas var pagatavot ēdienu. Šis robots spēj iemācīties jaunas receptes un dažādus ēdienus. Moley Robotics apgalvo, ka šis virtuves robots pat var atdarināt prasmes, kas ļaujot viņam pasniegt pasaules līmeņa ēdienus. Izklausās pārsteidzoši, vai ne?

Asus Zenbo
Zenbo ir visas ģimenes robotu draugs. Šis robots ir paredzēts, lai palīdzētu mājā dažādos veidos. Tas ir gudrs mājas vadītājs, drošības uzraudzības ierīce, ērts virtuves palīgs un pat ģimenes fotogrāfs. Zenbo var fotografēt, uzņemt video, veikt zvanus, stāstīt stāstus, atskaņot mūziku un daudz ko citu. Tāpat kā citi šajā sarakstā iekļautie roboti, tas izmanto arī mākslīgo intelektu, lai mācītos un pielāgotos jūsu dzīvesveidam. Tajā ir arī sejas displejs, kurā var izteikt emocijas un veidot pielikumus ar saviem mīļajiem.

Toyota T-HR3
Toyota T-HR3 ir humanoīdu robotu sistēma, kas ļauj cilvēkam lietotājam attālināti manevrēt robotu. Robots imitē cilvēka kustības un ļauj droši izmantot dažādās situācijās, tostarp būvlaukumos, katastrofu skartajās teritorijās un pat kosmosā. T-HR3 ir uzbūvēts ar 29 ķermeņa daļām un 16 galvenajām vadības sistēmām, padarot to par robotu, kas spēj vienmērīgi pārvietoties neatkarīgi no tā, kā tas notiek. Tiek uzskatīts, ka T-HR3 tehnoloģija ir solis, lai attīstītu draudzīgus un noderīgus robotus, kas palīdzētu mums ikdienas dzīvē.

Aeolus
Aeolus ir universāls robots, kas paredzēts, lai palīdzētu mājās ar dažādiem darbiem. Šis robots ir spējīgs piegādāt pārtiku (protams, ne no veikala, bet mājas telpu robežās), uztvert traucējumus no mājām, atrast lietas, ko esat pazaudējis, un vēl vairāk. Aeolus arī lepojas ar mākslīgo intelektu, kas palīdz iemācīties par savu dzīvi, rutīnu un jūsu mājas izkārtojumu, kā arī palīdz uzkopt nekārtību mājās.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt