iPhone 12 ar 120Hz ProMotion displeju

Kad pirmo reizi tika paziņots par iPad Pro ar 120Hz atsvaidzes intensitātes displeju, daudzi bija satraukti, jo šķita, ka tas norāda, ka 120Hz displejs varētu nonākt arī uz iPhone. Tomēr gadu gaitā tas vēl nav noticis, bet tas varētu mainīties šogad.

Saskaņā ar Max Weinbach ziņojumu, viņš ievietoja videoklipu savā EverythingApplePro YouTube kanālā, kur viņš apgalvo, ka šī gada iPhone 12 patiešām varētu būt aprīkoti ar 120Hz ProMotion displeju. Weinbach nav pirmais, kurš apgalvo šādu funkciju. Pagājušajā mēnesī Bloomberg pārstāvis Marks Gurmans (kurš iepriekš ir veicis diezgan precīzus ziņojumus) veica līdzīgu novērtējumu, kur viņš uzskatīja, ka 120Hz ProMotion displejs būs pieejams šī gada iPhone.

Tomēr Weinbach turpina apgalvot, ka displeja atsvaidzināšanas frekvence nebūs statiska, kas nozīmē, ka tas dinamiski pārslēgsies starp 60Hz un 120Hz atkarībā no situācijas kā labāk saglabāt akumulatora darbības laiku. Ir arī baumas, ka jaunākie iPhone tiks piegādāti ar lielāku akumulatoru, un tie varētu būt aprīkoti ar 4 400 mAh akumulatoru.

Tas nozīmētu ievērojamu pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo iPhone, kurš bija aprīkots ar 3 969 mAh akumulatoru. Protams, tas viss vēl nav oficiāli apstiprināts, bet, ja tā ir taisnība, tas būtu diezgan satriecošs jauninājums iPhone faniem.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt